Öğretim Kurumu Değişikliği Yapan Öğrencinin Bildirim Dilekçesi Örneği

Kyk dilekçe nasıl gönderilir, Kyk dilekçe nereye gönderilir, KYK Dilekçe örneği word,Öğretim Kurumu Değişikliği Yapan Öğrencinin Bildirim Dilekçesi Örneği

Öğrenim kredisi alan öğrencilerden istenen belgeler eski öğretim kurumunuzdan ayrıldığınız tarih ve sınıfınızı hazırlık okuyup okumadığınızı ve kayıt dondurmanızın olup olmadığını gösterir belge ile yeni öğretim kurumunuzdan alacağınız kayıt yaptırdığınız tarih ve sınıfınızı gösterir belgeyi bir dilekçe ekinde kredi numaranızı veya T.C. kimlik numaranızı belirterek posta yolu ile KYK’ya göndermeniz gerekmektedir.

Burs alan öğrencilerden istenen belgeler eski öğretim kurumunuzdan ayrıldığınız tarih ve sınıfınızı, hazırlık okuyup okumadığınızı, kayıt dondurmanızın olup olmadığını ve başarı durumunuzu gösterir belge ile yeni öğretim kurumunuzdan alacağınız kayıt yaptırdığınız tarih ve sınıfınızı gösterir belgeyi bir dilekçe ekinde kredi numaranızı veya T.C. kimlik numaranızı belirterek posta yolu ile KYK’ya göndermeniz gerekmektedir.

Göndermeniz gereken dilekçe örneğini aşağıda sizler için hazırladık. Dilekçeyi KYK  web sitesinde bulunan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Kredi Dairesi Başkanlığı’na ait adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Dilekçeyi göndereceğiniz adres ve telefon bilgileri:

Adres: Söğütözü Mahallesi 2176 Sokak No:25 Çankaya/ANKARA
Tel: 444 0 472 numaralı Çağrı Merkezimizden gerekli bilgileri alabilirler.

 

 

GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü
Kredi Dairesi Başkanlığına
ANKARA

Kurumunuzdan burs/kredi almaktayım ………..Ünıversitesinden …/…/… tarihinde ayrılarak…/…/… tarihinde ……………Üniversitesine kayıt yaptırdım. İlgili belgeler ekte sunulmuş olup, naklimin yeni okuluma yapılması hususunda, Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

…/…/20..
İmza
Ad Soyad

EKLER:
1-Eski okuldan ayrıldığınız tarih ve sınıfı gösterir belge
2-Eski okuldan başarılı bir şekilde ayrıldığınızı gösterir belge (burs için)
3-Yeni okuldan kayıt olduğunuz tarih ve sınıfı gösterir belge

TC Kimlik No :……………
Öğretim Kurumu:…………….
E-Mail :………………….
Cep Tel No :…………………
ADRES :………………….

 

Tüm KYK Dilekçe Örnekleri İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

Soru: 53 + 4 kaçtır?


Basari Sıralamaları