reklam
reklam
reklam
logo
reklam
logo

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Hakkında Bilgi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Hakkında Bilgi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencileri, bölümün teorik ve pratik eğitimini pekiştiren dinamik yapısı sayesinde, bir yandan toplumsal ve kurumsal iletişim konularında uzmanlaşırlarken diğer yandan da yaratıcı ve tasarım becerileri yüksek profesyoneller olarak yetişirler. Öğrenciler, bu bölümde kuramsal bilgi birikimi elde ederlerken diğer yandan da yapacakları halkla ilişkiler ve reklam projeleri ile uygulama deneyimi de kazanırlar.

İşletme İletişimi, Reklamcılık, Medya Planlama, Bütünleşik Pazarlama İletişimi, Kitle İletişim Kuramları gibi kuramsal derslerin yanı sıra reklam ve halkla ilişkiler projeleri gibi uygulamaya yönelik prtatik dersler de almaktadırlar.

Bu bölüm sosyal yönü güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, okumayı ve araştırmayı seven tüm adaylara uygundur.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans diploması

Bu bölüm reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ajansları’nın yanı sıra firmaların basın ve halkla ilişkiler birimleri, kurumsal iletişim, pazarlama ve satış departmanları gibi geniş bir alanda iş olanağı sunmaktadır.

Üçüncü sınıfta 30 işgününü kapsayan zorunlu staj vardır

Öğrenci değişim programlarına katılma hakları vardır.

Görsel İletişim Tasarımı,Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim ve Tasarım, Reklam Tasarımı ve İletişimi, Reklamcılık,Reklamcılık ve Halkla İlişkiler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.