KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) Atama Taban Puanları

KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) Atama Taban Puanları , KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) Kontenjanları, KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) en düşük puan, KPSS 2024/4 Atama Taban Puanlar, KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) nereye atandı.

KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) atama taban puanlarını sizin için derledik. Atama sayıları ve alınan puanlar aşağıda paylaşılmıştır. En düşük puanlar başta olacak şekilde sıralanmıştır. Mühendis (Su Ürünleri) son yıllara ait atamalara ve detaylı bilgilere ulaşmak için  aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KPSS Mühendis (Su Ürünleri) son yıllara ait atamalar ve Mühendis (Su Ürünleri) olma nitelik kodları için tıklayınız.

Mühendis (Su Ürünleri) 2024/4 atamalarında 107 atama gerçekleşmiş olup en düşük puan 73,38737 ve en yüksek puan 83,98336 olmuştur.

KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) Atama Taban Puanları

Kurum Adı Kadro Unvanı Kont. Yer. En Küçük
Puan
En Büyük
Puan
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Esenyurt İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,38737 73,38737
Tarım ve Orman Bakanlığı Bartın İl Müdürlüğü Kurucaşile İlçe Müdürlüğü / BARTIN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,43011 73,43011
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Sarıyer İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,50665 73,50665
Tarım ve Orman Bakanlığı Giresun İl Müdürlüğü Şebinkarahisar İlçe Müdürlüğü / GİRESUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,54082 73,54082
Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü Çatalzeytin İlçe Müdürlüğü / KASTAMONU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 73,57825 73,78687
Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü Abana İlçe Müdürlüğü / KASTAMONU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,62787 73,62787
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Çatalca İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,83516 73,83516
Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ İl Müdürlüğü Ergene İlçe Müdürlüğü / TEKİRDAĞ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,87391 73,87391
Tarım ve Orman Bakanlığı Artvin İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / ARTVİN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,88707 73,88707
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Arnavutköy İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,91991 73,91991
Tarım ve Orman Bakanlığı Artvin İl Müdürlüğü Yusufeli İlçe Müdürlüğü / ARTVİN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,94587 73,94587
Tarım ve Orman Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü Büyükorhan İlçe Müdürlüğü / BURSA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 73,96229 73,96229
Tarım ve Orman Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü Osmangazi İlçe Müdürlüğü / BURSA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,00925 74,00925
Tarım ve Orman Bakanlığı Rize İl Müdürlüğü Fındıklı İlçe Müdürlüğü / RİZE / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 74,14362 75,41986
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Bağcılar İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,22246 74,22246
Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü İnebolu İlçe Müdürlüğü / KASTAMONU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 74,24480 75,17152
Tarım ve Orman Bakanlığı Artvin İl Müdürlüğü Borçka İlçe Müdürlüğü / ARTVİN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,27896 74,27896
Tarım ve Orman Bakanlığı Ordu İl Müdürlüğü Mesudiye İlçe Müdürlüğü / ORDU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,27896 74,27896
Tarım ve Orman Bakanlığı Erzincan İl Müdürlüğü Tercan İlçe Müdürlüğü / ERZİNCAN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,29900 74,29900
Tarım ve Orman Bakanlığı Sinop İl Müdürlüğü Saraydüzü İlçe Müdürlüğü / SİNOP / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,33317 74,33317
Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü Devrekani İlçe Müdürlüğü / KASTAMONU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,35913 74,35913
Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkesir İl Müdürlüğü Marmara İlçe Müdürlüğü / BALIKESİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,37096 74,37096
Tarım ve Orman Bakanlığı Sinop İl Müdürlüğü Dikmen İlçe Müdürlüğü / SİNOP / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,48855 74,48855
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Beyoğlu İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,65576 74,65576
Tarım ve Orman Bakanlığı Hatay İl Müdürlüğü Samandağ İlçe Müdürlüğü / HATAY / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,87126 74,87126
Tarım ve Orman Bakanlığı Kocaeli İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / KOCAELİ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 74,91364 81,16806
Tarım ve Orman Bakanlığı Kırklareli İl Müdürlüğü Demirköy İlçe Müdürlüğü / KIRKLARELİ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 74,95240 74,95240
Tarım ve Orman Bakanlığı Isparta İl Müdürlüğü Sütçüler İlçe Müdürlüğü / ISPARTA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,02435 75,02435
Tarım ve Orman Bakanlığı Kocaeli İl Müdürlüğü Gölcük İlçe Müdürlüğü / KOCAELİ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,07494 75,07494
Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / KASTAMONU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 75,11369 76,77626
Tarım ve Orman Bakanlığı Zonguldak İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / ZONGULDAK / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,18202 75,18202
Tarım ve Orman Bakanlığı Adana İl Müdürlüğü Saimbeyli İlçe Müdürlüğü / ADANA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,40344 75,40344
Tarım ve Orman Bakanlığı Ordu İl Müdürlüğü Perşembe İlçe Müdürlüğü / ORDU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 75,41527 78,61196
Tarım ve Orman Bakanlığı Rize İl Müdürlüğü Pazar İlçe Müdürlüğü / RİZE / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,43990 75,43990
Tarım ve Orman Bakanlığı Trabzon İl Müdürlüğü Of İlçe Müdürlüğü / TRABZON / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,45536 75,45536
Tarım ve Orman Bakanlığı Sakarya İl Müdürlüğü Karasu İlçe Müdürlüğü / SAKARYA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,61665 75,61665
Tarım ve Orman Bakanlığı Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü / TRABZON / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 3 3 75,62945 77,22960
Tarım ve Orman Bakanlığı Burdur İl Müdürlüğü Bucak İlçe Müdürlüğü / BURDUR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,63766 75,63766
Tarım ve Orman Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / YALOVA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 75,63995 81,54027
Tarım ve Orman Bakanlığı Ordu İl Müdürlüğü Korgan İlçe Müdürlüğü / ORDU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,71553 75,71553
Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / TEKİRDAĞ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,72833 75,72833
Tarım ve Orman Bakanlığı Isparta İl Müdürlüğü Gelendost İlçe Müdürlüğü / ISPARTA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 75,79895 75,79895
Tarım ve Orman Bakanlığı Giresun İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / GİRESUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 75,94745 80,43221
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 76,16295 77,52165
Tarım ve Orman Bakanlığı Isparta İl Müdürlüğü Senirkent İlçe Müdürlüğü / ISPARTA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,19579 76,19579
Tarım ve Orman Bakanlığı Van İl Müdürlüğü Tuşba İlçe Müdürlüğü / VAN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,22634 76,22634
Tarım ve Orman Bakanlığı Zonguldak İl Müdürlüğü Karadeniz Ereğli İlçe Müdürlüğü / ZONGULDAK / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,26775 76,26775
Tarım ve Orman Bakanlığı Hatay İl Müdürlüğü Defne İlçe Müdürlüğü / HATAY / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,34888 76,34888
Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkesir İl Müdürlüğü Gönen İlçe Müdürlüğü / BALIKESİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,36300 76,36300
Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkesir İl Müdürlüğü Erdek İlçe Müdürlüğü / BALIKESİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,39488 76,39488
Tarım ve Orman Bakanlığı Sakarya İl Müdürlüğü Kocaali İlçe Müdürlüğü / SAKARYA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,46188 76,46188
Tarım ve Orman Bakanlığı Burdur İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü / BURDUR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,58080 76,58080
Tarım ve Orman Bakanlığı Van İl Müdürlüğü Erciş İlçe Müdürlüğü / VAN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,65505 76,65505
Tarım ve Orman Bakanlığı Isparta Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü / ISPARTA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 3 3 76,66785 78,58371
Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkesir İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / BALIKESİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 76,69018 79,13001
Tarım ve Orman Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğü Terme İlçe Müdürlüğü / SAMSUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,72930 76,72930
Tarım ve Orman Bakanlığı Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü / ELAZIĞ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 76,73389 78,57550
Tarım ve Orman Bakanlığı Antalya Beymelek Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü / ANTALYA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,74801 76,74801
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,89748 76,89748
Tarım ve Orman Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü / ESKİŞEHİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 76,91293 76,91293
Tarım ve Orman Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü / AFYONKARAHİSAR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,10247 77,10247
Tarım ve Orman Bakanlığı Çanakkale İl Müdürlüğü Ayvacık İlçe Müdürlüğü / ÇANAKKALE / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,13664 77,13664
Tarım ve Orman Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü / ANKARA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,27922 77,27922
Tarım ve Orman Bakanlığı Mersin İl Müdürlüğü Tarsus İlçe Müdürlüğü / MERSİN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,43690 77,43690
Tarım ve Orman Bakanlığı Bolu İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / BOLU / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,49340 77,49340
Tarım ve Orman Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğü Yakakent İlçe Müdürlüğü / SAMSUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,58407 77,58407
Tarım ve Orman Bakanlığı Muğla İl Müdürlüğü Marmaris İlçe Müdürlüğü / MUĞLA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,84786 77,84786
Tarım ve Orman Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü Yenimahalle İlçe Müdürlüğü / ANKARA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,91125 77,91125
Tarım ve Orman Bakanlığı Adana İl Müdürlüğü İmamoğlu İlçe Müdürlüğü / ADANA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 77,97137 77,97137
Tarım ve Orman Bakanlığı Giresun İl Müdürlüğü Tirebolu İlçe Müdürlüğü / GİRESUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 78,30579 78,30579
Tarım ve Orman Bakanlığı Konya İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / KONYA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 78,46709 78,46709
Tarım ve Orman Bakanlığı Hatay İl Müdürlüğü Arsuz İlçe Müdürlüğü / HATAY / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 78,54592 78,54592
Tarım ve Orman Bakanlığı Mersin İl Müdürlüğü Aydıncık İlçe Müdürlüğü / MERSİN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 78,72955 78,72955
Tarım ve Orman Bakanlığı Muş İl Müdürlüğü Bulanık İlçe Müdürlüğü / MUŞ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 79,05347 79,05347
Tarım ve Orman Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü Şereflikoçhisar İlçe Müdürlüğü / ANKARA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 79,12180 79,12180
Tarım ve Orman Bakanlığı Muğla İl Müdürlüğü Bodrum İlçe Müdürlüğü / MUĞLA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 79,13822 79,13822
Tarım ve Orman Bakanlığı Antalya İl Müdürlüğü Kepez İlçe Müdürlüğü / ANTALYA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 79,16418 79,16418
Tarım ve Orman Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / SAMSUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 79,70227 79,70227
Tarım ve Orman Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / ANKARA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 2 2 79,86357 82,38683
Tarım ve Orman Bakanlığı Trabzon İl Müdürlüğü Akçaabat İlçe Müdürlüğü / TRABZON / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 80,37341 80,37341
Tarım ve Orman Bakanlığı Çanakkale İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü / ÇANAKKALE / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 80,71604 80,71604
Tarım ve Orman Bakanlığı Kayseri İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü / KAYSERİ / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 80,84679 80,84679
Tarım ve Orman Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğü İlkadım İlçe Müdürlüğü / SAMSUN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 81,01268 81,01268
Tarım ve Orman Bakanlığı Muğla İl Müdürlüğü Milas İlçe Müdürlüğü / MUĞLA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 81,33527 81,33527
Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Çeşme İlçe Müdürlüğü / İZMİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 81,57902 81,57902
Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü Beşiktaş İlçe Müdürlüğü / İSTANBUL / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 81,81324 81,81324
Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Seferihisar İlçe Müdürlüğü / İZMİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 82,06423 82,06423
Tarım ve Orman Bakanlığı Mersin İl Müdürlüğü Anamur İlçe Müdürlüğü / MERSİN / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 82,86021 82,86021
Tarım ve Orman Bakanlığı Muğla İl Müdürlüğü Köyceğiz İlçe Müdürlüğü / MUĞLA / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 83,06026 83,06026
Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Foça İlçe Müdürlüğü / İZMİR / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 83,47943 83,47943
Tarım ve Orman Bakanlığı Hatay İl Müdürlüğü Erzin İlçe Müdürlüğü / HATAY / Taşra Mühendis (Su Ürünleri) 1 1 83,98336 83,98336

* Yazılarımızın tamamı bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.

KPSS 2024/4 Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Lisans Puan Hesaplama

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Ön Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

Soru: 72 + 1 kaçtır?