Kondoktör Atamaları KPSS Taban Puanları

KPSS Önlisans mezunu atamalarına göre Kondoktör taban puanları ve ilgili kurumlar aşağıda listelenmiştir. Tabloda Kondoktör KPSS atama taban puanları en son alımları bulunmaktadır. Puan bilgileri ÖSYM baz alınarak hazırlanmıştır. KPSS 2020/1 Kondoktör   atama taban puanları aşağıda tabloda belirtilmiştir.

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Önlisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

Kondoktör Atamaları KPSS Taban Puanları

Yolcu trenlerinde biletleri denetleyen, yolcuların yerleşmelerine yardımcı olan, vagon işlerine bakan görevli, kondüktör olarak tanımlanıyor. Kondoktör sefere çıkan bir trenin vagonlarının seyir öncesi ve seyir esnasındaki sorumlu amirliğini yapan kişidir. Kondoktör olabilmek için atama kılavuzlarında yer alan gerekli şartlarında yerine getririlmesi gerekmektedir. .Adayların 7225 nitelik kodu Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması gerekmektedir.KPSS 2020/1 merkezi atamalarda Kondoktör kontenjanları için atama yapılmış olup aşağıda taban puanları belirtilmiştir.

Atama Dönemi Kadro Adı Kurum Adı Kont. Taban Puan
2020 / 1 Kondoktör Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü – İzmir – Taşra 3 74,14603
2020 / 1 Kondoktör Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü – Zonguldak – Taşra 4 73,44161

* Yazılarımız tamamen bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

KPSS Önlisans Puan Hesaplama

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -
reklam