Ambar Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans)

KPSS Önlisans mezunu atamalarına göre Ambar Memuru taban puanları ve ilgili kurumlar aşağıda listelenmiştir. Tabloda Ambar Memuru KPSS atama taban puanları en son alımları bulunmaktadır. Puan bilgileri ÖSYM baz alınarak hazırlanmıştır. KPSS 2019/2 Ambar Memuru   atama taban puanları aşağıda tabloda belirtilmiştir.

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Önlisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

Ambar Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları

Lise, önlisans veya lisans mezunu olan kişilerin KPSS sınavına girerek, 70 puan ve üzerinde bir sonuç elde etmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlayan adaylar, ihtiyaç olan kurumları takipte tutarak tercihlerini yapabilmektedirler. Bazı kamu kurumları ambar memuru alımı şartları arasına bilgisayar sertifikası da ekleyebilirler. Bu şart, malların bilgisayarlarda takip edilebilmesi için önem arz etmektedir. Ancak her kurum bu şartı aramaz. Başvuru sırasında yapılan tercihlerde kurumların şartları net bir şekilde görüntülenebilmektedir.Ayrıca  adayların 7225 nitelik kodu Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması gerekmektedir.KPSS 2019/2 merkezi atamalarda Anbar Memuru kontenjanları için atama yapılmış olup aşağıda taban puanları belirtilmiştir.

Atama Dönemi Kadro Adı Kurum Adı Kont. Taban Puan
2019 / 2 Anbar Memuru Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü – Zonguldak – Taşra 6 84,66437
2019 / 2 Anbar Memuru Toprak Mahsulleri Ofisi  Genel Müdürlüğü – Mersin –
Taşra
1 77,65449

* Yazılarımız tamamen bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

KPSS Önlisans Puan Hesaplama

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Demet dedi ki:

    Anbar memuru 3001 ile mi atanıyor??

    1. Gökçe dedi ki:

      Hayır, Dış Ticaret mezunu olmak gerek

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -
reklam