Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014
Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014 yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü 2013 2014 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Başarı Sıralaması 2013 2014 Taban Puanları, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Başarı Sıralamaları,Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Başarı Sırası,Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2013 2014,Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bölümü Hangi Üniversitelerde Var

2014 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri bölümünü seçecek üniversite adayları için Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Taban ve Tavan puanları ile Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri 2012 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını www.basarisiralamalari.com farkıyla aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2013 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2014 YGS ve LYS’ ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

2013 2014 Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şu Şekilde :

Üniversite Adı Bölüm Adı Başarı
Sırası
Puan Türü Taban Puanı Kon.
Lefke Avrupa Üniversitesi Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri (İngilizce) (%50 Burslu)   MF-4   10
Lefke Avrupa Üniversitesi Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri (İngilizce) (Tam Burslu)   MF-4   3

 


2014 LYS VE YGS Puan Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

* Yükseköğretim programının en küçük puanına karşılık gelen 0,12 AOBP'li (Ağırlıklı Ortaöğretim Başarı Sırası Puanı) yaklaşık başarı sırasıdır.

Bu Bölümü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

Önemli yazıları ilk siz okumanız için
HEMEN ABONE OL

Önemli yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.