YGS Sınav Yorumları Zor Muydu Kolay Mı 13 Mart 2016

YGS Sınav Yorumları, 13 Mart 2016 YGS Sınavı Zor Muydu Kolay Mı ?,YGS Sınavı Yorumları Kolay mıydı Zor Muydu 13 Mart 2016, tarihinde yapılan ygs sınav yorumları bu yıl için merak ediliyor. Tüm bu gelişmeler ışığında ygs sınavı zormuydu diye merak eden okuyucularımız arasından gelen ygs yorumları haberimizin devamında bulabilirsiniz.Ygs sınavı zormuydu sorusunun yanıtına ulaşabilmek için ygs yorumları sayfamıza yorumlarda bulanarak kişilere göre değerlendirmleri bulabilirsiniz. Şimdiden tüm okuyucurımıza başarılar dilerken 2016 ygs yorumları bölümüne yorumlarınızı bırakarak ygs zor muydu sorununa ortak bir cevap oluşturabilirsiniz.

Üniversiteye girişin ilk adımı olarak bilinen Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 13 Mart 2016 Pazar günü yapıldı. 2 milyon 86 bin 87 öğrenciye; Türkçe, Temel Matematik, Fen ve Sosyal Bilimler olmak üzere 4 ayrı testten oluşan toplam 160 soru yöneltildi. Her testte 40 soru yer aldı. YGS’de 6 farklı puan türünden 150 ve üzerinde puan almaya hak kazanan adaylar YGS’nin ilk barajını geçmiş olacak. Bu öğrenciler açıköğretim ve önlisans programlarını tercih etme hakkına sahip olacak. 150 barajını geçemeyenler eğer mesleki ve teknik lise mezunu değilse tercih yapamayacak.

Sizce 2016 YGS Soruları Zor muydu Kolay mıydı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

Ygs sınav yorumları merak eden öğrenci ve veliler diğer kişilerin gözünden ygs sınavı zormuydu diye merak ederken 2016 ygs sınav yorumları sayesinde kendilerine göre zorluk aşamasını diğer kişiler gözünden de görmek istiyorlar bu çerçevede ygs sınav yorumlarısayfamızda yorumlarını paylaşarak tüm diğer okuyucularımızla iletişime geçebileceksiniz. Ygs sınavı kolaymıydı zor mu diye merak edilirken anlık olarak siz değerl okuyucularımızdan gelen yorumları aktaracağız. Binlerce üniversite adayını ter döktüğü ygs sınavı sona erdi. Herkesin merak ettiği sorular ve cevaplar ise ösym tarafından bu yıl sadece beşte birlik bir kısımı yayınlanacak. Bu kapsamda ygs sınavı içinde sonuçları kısa bir sürede açıklanacağını duyuruldu.

İşte alanlara göre 2016 YGS değerlendirmesi

Twitter yapılan bazı yorumlar

Lütfullah 
YGS'ye giren arkadaşlar geçmiş olsun..
Sınava bende girdim, çalışan adam yapardı sorular basitti ama din soruları neydi öyle ya fenaydı :)))

cimbomlu ‏@s_cenk
Ygs tarihinin en kolay matematik soruları bize denk geldi

Gökhan Bozkurt ‏@sempatikokuz 
teog sorularıyla ygs karışmış herhalde , kolay olması hayra alamet değil

Furkan Kulaksız  ☺ ‏@Skylerdrie 
Hayatımda gördüğüm en kolay sınavdı. #ygs

YGS Türkçe YGS sorularına bakıldığında; 

YGS Kimya YGS sorularına bakıldığında:

YGS Tarih YGS sorularına bakıldığında: 

YGS Felsefe YGS sorularına bakıldığında: 

YGS Fizik YGS sorularına bakıldığında:

YGS Biyoloji YGS sorularına bakıldığında: 

YGS Matematik YGS sorularına bakıldığında:

YGS Coğrafya YGS sorularına bakıldığında: 

2016 YGS Matematik Soruları yorumları, 2016 YGS Türkçe Soruları yorumları, 2016 YGS Tarih Soruları  yorumları, 2016 YGS Coğrafya Sorular yorumları, 2016 YGS Felsefe Soruları yorumları,2016 YGS Fizik Soruları yorumları, 2016 YGS Biyoloji Soruları yorumlarınızı bizlerle paylaşın…

Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Herkese şimdiden başarılar diliyoruz. Umarız herşey gönlünüzce olur.

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

Soru: 52 + 4 kaçtır?