Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2021 Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) sıralama.2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar 2020 yılına ait önlisans ( iki yıllık )üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK (YÖKATLAS) tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü 2020 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kont. Taban Puan Sıralama
Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet) Yeni Medya ve Gazetecilik  (A.Ö.) TYT 257 188,70393 1.709.850

Üniversitelerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Bölümleri İçin Tıklayınız

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları İçin Tıklayınız

2 Yıllık Üniversite (Önlisans) Bölümleri Taban Puanları İçin Tıklayınız

TYT VE AYT-YKS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) 2020 2021 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, 2 Yeni Medya ve Gazetecilik Başarı Sıralaması 2020 2021 Taban Puanları, Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) Başarı Sıralamaları,Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) Başarı Sırası,Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) İçin Kaç Puan Gerekir, Yeni Medya ve Gazetecilik TYT AYT-YKS Taban ve Tavan Puanları 2020 2021,Yeni Medya ve Gazetecilik (2 Yıllık) Hangi Üniversitelerde Var.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Seheryldz dedi ki:

    Yeni medya ve gazetecilik bölümü sizce nasıl ? Tercih edilebilir mi?

    1. nurr dedi ki:

      henüz yeni bir bölüm olduğu için net birşey söylemek mümkün değil maalesef

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kaslar ve Kas Çeşitleri Konu Anlatımı - 2021 DGS Konuları ve Soru Dağılımı Yeni Müfredat (ÖSYM) - 6. Sınıf Eklem ve Eklem Çeşitleri Konu Anlatımı -
reklam