reklam
reklam
logo

Yağ Endüstrisi (2 Yıllık) 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

A+
A-
Yağ Endüstrisi (2 Yıllık) 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 Yıllık Yağ Endüstrisi Taban Puanları 2020 ve Yağ Endüstrisi Başarı Sıralamaları 2020 belli oldu.2020 TYT–AYT (YKS)’ye girenler aşağıda yer alan önlisans ( iki yıllık ) 2019 Yağ Endüstrisi taban puanları,Başarı Sıralaması , başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2019 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2020 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar.Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. YÖKATLAS

Yağ Endüstrisi Bölümü 2019 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kont. Yerl. Taban
Puan
En Büyük
Puan
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) Yağ Endüstrisi TYT 25 26 192,17861 234,50539

sinavkazandiran
sinavkazandiran

Üniversitelerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Bölümleri İçin Tıklayınız

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları İçin Tıklayınız

2 Yıllık Üniversite (Önlisans) Bölümleri Taban Puanları İçin Tıklayınız

TYT VE AYT-YKS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

*Yüksekögretim Programı’nın en küçük puanına karşılık gelen OBP’li yaklaşık başarı sırasıdır.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

Yağ Endüstrisi Bölümü 2019 2020 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Yağ Endüstrisi Bölümü Başarı Sıralaması 2019 2020 Taban Puanları, Yağ Endüstrisi Bölümü Başarı Sıralamaları,Yağ Endüstrisi Bölümü Başarı Sırası,Yağ Endüstrisi Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Yağ Endüstrisi TYT AYT-YKS Taban ve Tavan Puanları 2019 2020,Yağ Endüstrisi Bölümü Hangi Üniversitelerde Var.

2 Yıllık Yağ Endüstrisi Taban Puanları 2020 ve Yağ Endüstrisi Başarı Sıralamaları 2020 belli oldu.2020 TYT–AYT (YKS)’ye girenler aşağıda yer alan önlisans ( iki yıllık ) 2019 Yağ Endüstrisi taban puanları,Başarı Sıralaması , başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2019 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2020 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar.Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. YÖKATLAS Yağ Endüstrisi Bölümü 2019 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle: Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kont. Yerl.…
Sizler için Yağ Endüstrisi hakkında değerlendirme yaptık. Bu bölümün durumunu sizlerde aşağıda oyunuzu kullanarak değerlendire bilirsiniz.

Yağ Endüstrisi Değerlendirilmesi

Faydalılık Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 10

10

Genel Puan

Sizler için Yağ Endüstrisi hakkında değerlendirme yaptık. Bu bölümün durumunu sizlerde aşağıda oyunuzu kullanarak değerlendire bilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: İlk Değerlendirmeyi Sen Yap !

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.