Reklam
Reklam
reklam

2020 TYT-YKS-AYT Puan Sıralama Hesaplama ÖSYM

2020 YKS (TYT-AYT) Puan Hesaplama (ÖSYM),YKS (TYT-AYT) Sıralama Hesaplama ÖSYM,EN GÜNCEL VE DOĞRU TYT AYT YKS PUAN VE BAŞARI SIRALAMA HESAPLAYABİLİRSİNİZ.2020 TYT ve YKS-AYT için oluşturulan sıralamalar tahmindir.
Diploma Puanı

Geçen Sene Yerleştiyseniz Tıklayın
Türkçe(40) Sosyal(20) Matematik(40) Fen(20)
Doğru
Yanlış
Net
TYT Puan TYT Sıralama
Ham Yer Ham Yer
Puan Sıralama
Mat (40) Fiz (14) Kim (13) Biy (13) Ede (24) Tar-1 (10) Coğ-1 (6) Tar-2 (11) Coğ-2(11) Fel (12) Din (6) Dil (80)
Doğru
Yanlış
Net

YKS Puanlar
AYT Sayısal Eşit Ağırlık Sözel Dil
Ham
Yer
YKS Sıralamalar
AYT Sayısal Eşit Ağırlık Sözel Dil
Ham
Yer
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 176
 1. f16oğulları wrote:

  pnr yetmedimi bırak biz girelim sonra derece yapıyorsunuz klaıyoruz ortada

 2. pdroğulları wrote:

  herkese başarıılar umudunu kaybetme

 3. ceysu wrote:

  ne hakkından bahsediyorsunuz ya sınava girince hepimiz ölmüşten beter olucaz

 4. Odtü bekle beni wrote:

  Niye hakkına girsin ki sende çok çalış Allah Allah hemen hak hukuk edebiyatı iş mi var kardeşim meslek değiştirmessek aç mı kalalım haksız bir rekabet yok çukur izleme ders çalış sende

 5. pnr wrote:

  ben bir üniverste bitirdim sınava girip tekrar okumayı düşünüyorum. üstteki geçen sene yerleştiyseniz tıklayın butonuna basmam ggerekiyor mu?

  1. adem wrote:

   hakkımıza girme rakibimiz olma bi tane yeter

  2. mine wrote:

   geçen sene yerleştiysen işaretleyeceksin. sen mezun olmuşsun muhtemelen en az 2 sen önce puanını kullanmışsındır. yani kutucuğu işaretlemene gerek yok :))

 6. i... wrote:

  Dil ve konuşma terapisi bölümü için hangi dersten ne kadar net yapmam gerekir?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 7. aslankurt608 wrote:

  Ya hocam tıp kazanmak için en az kaç bine girmek lazım cevaplayabilirmisiniz saygılar hocam

  1. Yakup wrote:

   50 bin içine girebilirsen yarı burslu olarak (özel üniversitede) tıp okuyabilirsin. 20 bine girersen hacettepe üniversitesi tıp fakültesine yerleşebilirsin. ilk 10 bine girersen daha güzel okullara daha iyi imkanlarla yerleşebilirsin.

   1. tıpçı wrote:

    20 bine girersen hacettepe tıpa yerleşirsin derken? hangi gezegenin hacettepesi bu?

    1. aslan wrote:

     yakacaz 2020

   2. 20 Bin Hacettepe Tıp wrote:

    ohoooo çok komikti 🙂

 8. onur wrote:

  puanınız cıkmıyorsa doğrularınız ile yanlışlarınız eşittir yani sınavdan 0 almışsınız

  1. Prof.Dr.Mehmet AKBAS wrote:

   3.bine girmen yeterli

 9. anonym wrote:

  eğer bu netlerle gerçekten bu sıralama civarında olucaksam gerçekten çok iyi!!!!!!

 10. k wrote:

  benim puanım çıkmıyor.Bu ne ya

BİR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruh-bilimi Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Peş-peşe Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Postane mi Postahane mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Peşi-sıra Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Poğaça mı Poaça mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Pijama mı Picama mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Pembe mi yoksa Penpe mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Program mı yoksa Proğram mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Portmanto mu yoksa Fortmanto mu? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Pantolon mu yoksa Pantalon mu? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Prim mi yoksa Pirim mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Peştamal mı yoksa Peştemal mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Priz mi yoksa Piriz mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Perakende mi yoksa Parakende mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Panorama mı Panaroma mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Parantez mi Parentez mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Pardösü mü Pardesü mü? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Pimpirik mi Pinpirik mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Profiterol mü Profütür mü? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - Pek-çok Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı - İşletme Mühendisliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Dijital Oyun Tasarımı 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Turizm ve Otel İşletmeciliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Prehistorya Bölümü 2015 2016 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Felsefe Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralamaları (ÖSYM) - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Radyo, Televizyon ve Sinema 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Konaklama ve Turizm İşletmeciliği 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları -