TRT EBA TV ortaokul saat kaçta?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, TRT EBA TV ortaokul saat kaçta?, Eba

EBA TV yayın hayatına başladı, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 kanal üzerinden dersleri yayınlayan EBA TV’nin tüm kanalları internet üzerinden canlı ve Tv ortamından izlenebiliyor.

MEB, 14 Eylül ile 18 Eylül için yayımladığı haftalık ders programı ve yayın akışı bilgisi ile ilkokul, ortaokul ve lise EBA TV uzaktan eğitim ders tekrarı saatlerini duyurdu. Derslerini kaçıran öğrenciler, ilkokul, ortaokul ve lise EBA ders tekrarı saatleri ve yayın akışına göre, eksiklerini tamamlayabilecek.

EBA TV Ortaokul ders tekrar saatleri: 14.30 – 19.30 olarak belirlendi.

EBA TV 5. SINIF TEKRAR SAATLERİ

5. sınıf tekrar saati 14.30’da Türkçe. 15.00’te Matematik olacak.

EBA TV 6. SINIF TEKRAR SAATLERİ

6. sınıf tekrar saati 15.30’da Türkçe. 16.00’da Matematik olacak.

EBA TV 7. SINIF TEKRAR SAATLERİ

7. sınıf tekrar saati 16.30’da Türkçe. 17.00’de Matematik olacak.

EBA TV 8. SINIF TEKRAR SAATLERİ

8. sınıf tekrar saati 17.30’da Türkçe. 18.00’de Matematik olacak.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı -
reklam