TRT EBA TV ortaokul saat kaçta?

TRT EBA TV ortaokul saat kaçta?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, TRT EBA TV ortaokul saat kaçta?, Eba

EBA TV yayın hayatına başladı, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 kanal üzerinden dersleri yayınlayan EBA TV’nin tüm kanalları internet üzerinden canlı ve Tv ortamından izlenebiliyor.

MEB, 14 Eylül ile 18 Eylül için yayımladığı haftalık ders programı ve yayın akışı bilgisi ile ilkokul, ortaokul ve lise EBA TV uzaktan eğitim ders tekrarı saatlerini duyurdu. Derslerini kaçıran öğrenciler, ilkokul, ortaokul ve lise EBA ders tekrarı saatleri ve yayın akışına göre, eksiklerini tamamlayabilecek.

EBA TV Ortaokul ders tekrar saatleri: 14.30 – 19.30 olarak belirlendi.

EBA TV 5. SINIF TEKRAR SAATLERİ

5. sınıf tekrar saati 14.30’da Türkçe. 15.00’te Matematik olacak.

EBA TV 6. SINIF TEKRAR SAATLERİ

6. sınıf tekrar saati 15.30’da Türkçe. 16.00’da Matematik olacak.

EBA TV 7. SINIF TEKRAR SAATLERİ

7. sınıf tekrar saati 16.30’da Türkçe. 17.00’de Matematik olacak.

EBA TV 8. SINIF TEKRAR SAATLERİ

8. sınıf tekrar saati 17.30’da Türkçe. 18.00’de Matematik olacak.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

2022 DGS Başvuruları Başladı - 4. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Durum (Hal) Ekleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Yapılarına Göre Sözcükleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Anlamlarına Göre Kelimeler Konu Anlatımı - 4. Sınıf Sözcükte Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Söz Gruplarında Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 5. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Olayları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünsüz(Sessiz) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünlü(Sesli) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ekler Konu Anlatımı -
reklam