reklam
reklam
reklam
logo
reklam
logo

Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı ÇIKTI

30.12.2018
A+
A-
Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı ÇIKTI

Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı-BARLAS YAYINCILIK

Sınav İçin SON 4 Aya Girildi . Sizlerde sınav kazandıran ders çalışma programı ile yapmış olduğunuz programınızı bu programla güncelleyerek daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu programla ders çalışma da hangi aşamada olduğunuzu daha iyi gözlemleyebilirsiniz.Özellikle aylık program, konu-soru değerlendirme ve deneme takip bölümünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Deneme Analizini yapmak  AYRINTILI VİDEO İLE İZLEYİP SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Onlar kazandı Sıra Sende

Uzun çalışmalar sonucunda –Dereceye– giren öğrencilerin kullanmış olduğu programları sizler için bir araya toplayıp kitap haline getirdik.

Arkadaşlar planlama defterimiz çıkmıştır sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Yapmanız gerekenlerin hepsini sizler için bir arada toparladık. Bu programa uyarsanız ve düzenli bir şekilde çalışırsanız başarı kaçınılmaz olacaktır. Bu programla ; Hedefinizi ,Soruların yıllara göre dağılımını, Konu planlaması, Aylık çalışma programı, Soru Hedefleme, Konu ve Soru Değerlendirmesi, Deneme takibinizi, Ders Net grafiği, Deneme değerlendirmesini ve Kitap takibinizi oluştura bileceksiniz. Ayrıca bunun yanında haftalık çalışma programı da hediyedir. AYRINTILI VİDEO VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sevgili Öğrenciler,

Zor, yorucu, o denli de heyecanlı bir serüvendesiniz. Bu serüvende hepinizin muhakkak ki bir hedefi vardır. Hedef belirlemek kolaydır ama hedefe ulaşmak için yapmanız gerekenleri sürdürebilmek zordur. Sürekliliği sağlamanızı kolaylaştıran şey ise düzenli bir programdır. Bildiğiniz üzere ders çalışma programı parmak izi gibi kişiye özeldir. Herkesin algılama, anlama ve kavraması farklıdır. Bu yüzden yapacağınız program size özel olmalıdır. Bizler de sizlere yardımcı olmak için “sınav kazandıran pratik ders çalışma programını” hazırladık.

Bu program tüm sınavlar için geçerlidir. Sizler de hangi sınava giriyorsanız kendinize göre bir program hazırlayarak bu programdan faydalanabilirsiniz. Özellikle YKS, KPSS, DGS ve LGS sınavlarında kullanabilirsiniz. Bu programın nasıl uygulanacağı hakkında sizlere bir video hazırladık ayrıntıları oradan izleyebilirsiniz.

Unutmayın ki, başarının en büyük anahtarı kendinize inanmaktır. Kendinize inanın ve güvenin, muhakkak başaracaksınız!

Onlar programlı ve düzenli çalışarak kazandı. Sizler de kazanabilirsiniz yapmanız gerekenlerin hepsini sizler için bir arada toparladık. Bu programa uyarsanız ve düzenli bir şekilde çalışırsanız başarı kaçınılmaz olacaktır.

Bu programla ; Hedefinizi ,Soruların yıllara göre dağılımını, Konu planlaması, Aylık çalışma programı, Soru Hedefleme, Konu ve Soru Değerlendirmesi, Deneme takibinizi,  Ders Net grafiği, Deneme değerlendirmesini ve Kitap takibinizi oluştura bileceksiniz. Ayrıca bunun yanında haftalık çalışma programı da hediyedir.

TOPLU ALIMLARDA VE Kitap Hakkındaki Her türlü soru ve görüşleriniz için ;
WhatsApp Destek Hattı ; 0553 790 00 42

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısa Tanıtım Videosu

Uzun Anlatımlı Tanıtım Videosu

Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı İçeriği Nedir ?

-HEDEFİM
-SORULARIN YILLARA GÖRE DAĞILIMI
-KONU PLANLAMASI
-KENDİNE HER HAFTA ÖDÜL VER
-MOTİVASYON SÖZLERİ
-AYLIK ÇALIŞMA PROGRAMI
-SORU HEDEFLEME
-KONU-SORU DEĞERLENDİRME
-DENEME TAKİP ÇİZELGESİ
-DERS NET GRAFİK TABLOSU
-DENEME PUAN GRAFİK TABLOSU
-DENEME DEĞERLENDİRMESİ
-KİTAP TAKİP ÇİZELGESİ
-BAŞARI HİKAYELERİ

Sınavların Konuları ve Soru Dağılımları

Sınavlar Hakkında Bilgiler

tyt ders çalışma programı,tyt ders çalışma programı 2019,tyt çalışma programı mf,tyt calisma programi,tyt çalışma programı tm,yks ders çalışma programı mf,yks ders çalışma programı tm,yks tyt çalışma programı,2019 tyt çalışma programı,ayt ders çalışma programı,kpss ders çalışma programı,dgs ders çalışma programı,lgs ders çalışma programı,ales ders çalışma programı,

yks ders çalışma programı say,yks ders çalışma programı ea,ders çalışma programı lise,ders çalışma programı yks,tyt ders çalışma programı,mezun ders çalışma programı söz,haftalık ders çalışma planı örneği,ders çalışma programı 8. sınıf

Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı-BARLAS YAYINCILIK Sınav İçin SON 4 Aya Girildi . Sizlerde sınav kazandıran ders çalışma programı ile yapmış olduğunuz programınızı bu programla güncelleyerek daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu programla ders çalışma da hangi aşamada olduğunuzu daha iyi gözlemleyebilirsiniz.Özellikle aylık program, konu-soru değerlendirme ve deneme takip bölümünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Deneme Analizini yapmak  AYRINTILI VİDEO İLE İZLEYİP SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ Onlar kazandı Sıra Sende Uzun çalışmalar sonucunda –Dereceye– giren öğrencilerin kullanmış olduğu programları sizler için bir araya toplayıp kitap haline getirdik. Arkadaşlar planlama defterimiz çıkmıştır sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Yapmanız gerekenlerin hepsini sizler için bir arada…
Burada sizlere Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı hakkında değerlendirme yaptık. Sizlerde aşağıda oyunuzu kullanarak değerlendire bilirsiniz.

Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı Değerlendirmesi

Faydalılık Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 10

10

Genel Puan

Burada sizlere Sınav Kazandıran Pratik Ders Çalışma Programı hakkında değerlendirme yaptık. Sizlerde aşağıda oyunuzu kullanarak değerlendire bilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 3.17 ( 48 Oy)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Erdener dedi ki:

  Merhabalar önemli bir sorum olacak acaba bursada iç mimarlık bölümü var mıdır ?

 2. Yıldız dedi ki:

  Hocam burdan mezun olursam Kore’de tercüman ya da Kore’de öğretmen olabilir miyim

 3. Berna dedi ki:

  Arkadaşlar size bir sorum olacak 😊ben çocuk Geliş imi mezunuyum bu yıl dgs ye gircem inşallah. Ama ben açık öğretim den lisansa tamamlamak istiyorum .bu konu hakkında pek bir bilgim yok çocuk Geliş imi bölümü varmı açık öğretim den onu da bilmiyorum lutfen yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Didem dedi ki:

  Merhaba hocam ben eski düzen üniversite sınavlarını biliyorum . Yeni sisteme göre kaç sınav olunuyor onlar için hangi kitapları almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

 5. nazlı dedi ki:

  Tşk ederim hocam çok güzel hazırlanmış. ayrıca hepsinin renkli olması çok hoşuma gitti 🙂

  1. Rica ederiz iyi çalışmalar

 6. Hukukçu dedi ki:

  Ülke olarak en büyük eksiğimiz olan ve kimsenin değinmediği bir konu hakkında bir kitap çıkarttığınız için teşekkürler. Çok faydalı olacağını düşünüyorum.

  1. Rica ederiz iyi çalışmalar

 7. nergis dedi ki:

  gerçekten satın aldınmı 🙂 çok komik bir iş ders çalışma programı satılıyor bu ülkede.böyle bir siteden beklenmeyecek davranış şekli paylaşımcılık nerede kalıyorki tamam kitabı aldık ama ders programı ayıp

  1. Osman dedi ki:

   Evet aldım isterseniz size fotosunu göndereyim. Ayrıca çok emek verilmiş görmeden nasıl sizde böyle bir yorum yazıyorsunuz çok ayıp ediyorsunuz. İçerik videosu sanırım daha yayınlanmamış yayınlanınca sizlerde ordan görürsünüz ne kadar emek verildiğine…

   1. halil dedi ki:

    Oaman bana gönderir misin?

  2. Buradaki hizmetlerimizin tümünden ücretsiz olarak yararlana biliyorsunuz. Birçok yerde bulamayacağınız her türlü bilgiyi hizmetinize sunmaya özen gösteriyoruz. İlk önce sizlerin böyle güzel bir çalışmadan dolayı memnun olmasını beklerdik. Sizlere bu yaptığımız çalışmada fotokopi parası bile tutmayacak şekilde sizlerin istifadenize sunmaya çalıştık. Ayrıca düzenli ve programlı çalışma olmadan kazanmak oldukça güç biz burada başarınıza ortak olmaktan başka bir amaç gütmüyoruz. Sizin gibi arkadaşlarında bu kadar istifade ettiniz bir siteye destek olmasını bekleriz. Ödiyecek durumum yok hocam diyorsanız sizlere ücretsiz gönderebiliriz.

   1. Kübra dedi ki:

    Helal olsun hocam. Allah gönlüne göre versin 🙂

 8. Osman dedi ki:

  Hocam çok beğendim teşekkür ederim. Gerçekten öğrencinin kendini takip etmesi ve sınav kazanması için yapacağı her şey mevcut elinize sağlık teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

  1. rica ederiz iyi çalışmalar