Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları (Son 5 Yıl)

KPSS Lisans mezunu atamalarına göre Satınalma Memuru taban puanları ve ilgili kurumlar aşağıda listelenmiştir. Tabloda Satınalma Memuru KPSS atama taban puanları en son alımları bulunmaktadır. Puan bilgileri ÖSYM baz alınarak hazırlanmıştır. KPSS 2017/2 Satınalma Memuru   atama taban puanları aşağıda tabloda belirtilmiştir.

Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları

Fakültenin gerekli tüm faaliyetlerinin etkinlik ve verimlilik ilkelerine uygun olarak
yürütülmesi amacıyla satın alma işlemlerini kayıt altına alarak yürütür.

Satınalma Memuru atamalarında ağırlıklı olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde bulunan bölümlerden mezun olanlar daha kolay kendilerine yer bulabilirler. Ayrıca 7225 nitelik kodu  (Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması) özelliğini de taşıması gerekir.

KPSS 2017/2 merkezi atamalarda Satınalma Memuru kontenjanları için atama yapılmış olup aşağıda taban puanları belirtilmiştir.

Satınalma memuru atamalarında belirttiğimiz nitelikler kurum ve kuruluşlara göre farklılık göstermektedir. Atamalarda tercihte bulunmadan tercih kılavuzunun dikkatle okunması gerekmektedir.

Kadro Unvanı Atama Yılı Aranan Nitelikler Toplam Kontenjan Yerleşen En Düşük Taban Puan En Yüksek  Puan
SATINALMA MEMURU 2017/2 4431,4443,4459,7225,7257 1 1 84,52321 84,52321

Nitelik kodlarının açıklamaları:

4431 İşletme, İşletmecilik, İşletme-Maliye, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilimleri, Yönetim Bilimleri ve Liderlik, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, İşletme Bilgi Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.
4443 İşletme, Muhasebe ve Ticaret Öğretmenliği, İşletme Öğretmenliği, Muhasebe-İşletme Öğretmenliği, Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği, İş Yönetimi ve Ticaret Eğitimi Öğretmenliği, İş Yönetimi ve Ticaret Öğretmenliği veya Ticaret-İş Eğitimi Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak.
4459 Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak.
7225 Güvenlik tahkikatı olumlu sonuçlanmış olmak.
7257 Seyahate ve/veya arazide çalışmaya uygun olmak.

KPSS Lisans Puan Hesaplama

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Önlisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

* Yazılarımız tamamen bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları 2022, Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları 2021, Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları 2020, Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları 2019, Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları 2018, Satınalma Memuru Atamaları KPSS Taban Puanları 2017

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

Soru: 2 + 2 kaçtır?


KPSS Ortaöğretim Atatürk Dönemi Dış Politikalar Konu Anlatımı - KPSS Ortaöğretim Atatürk Dönemi İç Politikalar Konu Anlatımı - KPSS Ortaöğretim Atatürk Dönemi İç ve Dış Politikalar Konu Anlatımı - Bakan Tekin net konuştu! “Taviz vermeyeceğiz” - 2024 YKS: Soru hazırlayan ekibe öğretmenler de katıldı - 2024 YKS başvuruları için son gün - KPSS Ortaöğretim Atatürk İlkeleri Konu Anlatımı - KPSS Ortaöğretim Atatürk İnkılapları Konu Anlatımı - 2024-MSÜ: Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı - KPSS Ortaöğretim Düzenli Ordunun Kurulması Konu Anlatımı - KPSS Ortaöğretim Milli Mücadele Muharebeler Dönemi Konu Anlatımı - KPSS 2024/4 Lisans Veteriner Hekim Atama Taban Puanları - KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Ziraat) Atama Taban Puanları - KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Su Ürünleri) Atama Taban Puanları - KPSS 2024/4 Lisans Mühendis (Orman) Atama Taban Puanları - Ford, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, DS Automobiles, Fiat, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, KIA, Land Rover, Mazda, Mercedes, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Ssangyong, Toyota, Volkswagen, Volvo,Sıfır Araba,Araba,jaguar araba,oyunlar,jaguar,Eğitim,egitim,çınar kozmetik,gratis,farmasi kozmetik,üniversite,vakıf üniversitesi, özel üniversite, hukuk, tıp, sağlık bölümleri,pilotaj, özel sağlık sigortaları, forex, amerika dil eğitimi,Tıp Fakültesi Ücretli, hukuk ücretli,
Basari Sıralamaları