Reklam
Reklam
reklam reklam

Sanko Üniversitesi Hakkında BilgiSanko Üniversitesi hakkında, üniversite hakkında bilgi, üniversite bölümleri, üniversite fakülteleri, burs imkanları, iletişim bilgileri, üniversite kampüsü, gibi içerikleri burada bulabilirsiniz. Özetle Sanko Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz her şeye ulaşmış olabileceksiniz. Şimdi Sanko Üniversitesini tanıtalım ve tanıyalım;

SANKO ÜNİVERSİTESİ

Sanko Üniversitesi Hakkında

Üniversite Türü :Vakıf

İL :Gaziantep

Kuruluş Yılı :2013

Rektör: Prof. Dr. Güner Dağlı

Sanko Üniversitesi, 2013 yılında Gaziantep’te eğitime başlamış olan bir vakıf üniversitesidir. Üniversite, Tıp ve Sağlık Bilimleri fakülteleri bünyesinde eğitim sunan Türkiye’deki ilk tematik üniversitedir.

Fakülteler
∼Tıp Fakültesi
∼Sağlık Bilimleri Fakültesi
∼Diş Hekimliği Fakültesi

Enstitüler
∼Sağlık Bilimleri Enstitüsü
∼Fen Bilimleri Enstitüsü

Sanko Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri ve Fakülteleri

Sanko Üniversitesi bölümlerine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz

4 Yıllık Bölümleri ve Fakülteleri için tıklayınız

Sanko Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sanko Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri  ile 2 Yıllık Bölümlerin taban puan ve başarı sıralamalarına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sanko Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları için tıklayınız

Sanko Üniversitesi Burs İmkanları

-ÖSYS Bursu
-KYK Bursu

Ayrıca Sanko Üniversitesi ile ilgili burs ve eğitim ücretleri için tıklayınız..

Sanko Üniversitesi Yurt İmkanları

Sanko Üniversitesi yurt dışından ve yurt içinden bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Sanko Üniversitesi kampüslerinin etrafına konumlanmış çok sayıda özel kız ve erkek öğrenci yurtları mevcut.

Sanko Üniversitesi Kampüste Yaşam

–>Havuz
–>Spor Salonu
–>Yemekhane
–>Öğrenci Yurdu
–>Tenis Kortu
–>Amfi Tiyatro
–>Sağlık Merkezi
–>Banka
–>Otopark
–>Güvenlik
–>Kafeterya

Sanko Üniversitesi Konumu

Sanko Üniversitesi Adresi; Gazimuhtar Paşa Bulvarı No:36 – 27090 Şehitkamil / GAZİANTEP

∼Merkeze 7 km (Araçla yaklaşık 17 dk)
∼Gaziantep  Havaalanına: 26  km (Araçla 36 dk)
∼Gaziantep Otogarına yaklaşık 7 km (Araçla 14 dk)

 Sanko Üniversitesi İletişim

İletişim Bilgileri
Telefon: +90 342 211 65 00 / 01 / 02 / 03 / 04
Fax:
Web:www.sanko.edu.tr
E-posta: info@sanko.edu.tr
Adres:Gazimuhtar Paşa Bulvarı No:36 – 27090 Şehitkamil / GAZİANTEP

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 TYT'e Kalan Süre
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Yumuşama Dönemi ve Sonrası Konu Anlatımı - LGS SINAVINA İLİŞKİN SORULAR VE CEVAPLAR - Soğuk Savaş Dönemi Konu Anlatımı - II. Dünya Savaşı Konu Anlatımı - MEB’den YKS için çevrimiçi deneme sınavı - İki Savaş Arası Dönemde Türkiye ve Dünya Konu Anlatımı - 2020 ÖSYM’ye Dilekçe Nasıl Gönderilir? - 2020 DGS Konuları ve Soru Dağılımı Yeni Müfredat (ÖSYM) - Cumhuriyet Dönemi İlke ve İnkılapları Konu Anlatımı - Kurtuluş Savaşında Cepheler ve Antlaşmalar Konu Anlatımı - Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi Konu Anlatımı - Osmanlı Devleti’nde Demokratikleşme Hareketleri Konu Anlatımı - Devrimler Çağı Konu Anlatımı - Osmanlı Merkez Teşkilatlanması Konu Anlatımı - Osmanlı Devleti Yükselme Dönemi Konu Anlatımı - Beylikten Devlete Konu Anlatımı - Türklerin İslamiyeti Kabulü ve İlk Türk – İslam Devletleri Konu Anlatımı - İslam Medeniyetinin Doğuşu Konu Anlatımı - 2020 DGS Ne Zaman | DGS ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı - 2020 DGS Ne Zaman DGS ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı - Bilgisayar Mühendisliği 2018 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Otomotiv Mühendisliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - İlahiyat Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralamaları (ÖSYM) - Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Otomotiv Mühendisliği 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Rus Dili Öğretmenliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları -

reklam