logo

uyeol

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Taban Puanları 2017 (2 Yıllık)

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Taban Puanları 2017 (2 Yıllık)
Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Taban Puanları 2017 (2 Yıllık) yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

logo
logo

2017 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve önlisans ( iki yıllık ) program olan Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü bölümünü seçecek üniversite adayları için Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Taban Puanları ile Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü 2016 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sayfamıza ekledik.  

Bu puanlar 2016 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2017 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

2016 2017 Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Taban Puanları :

Üniversite Yüksekokul Bölümün Adı SGK YGSK YER. Puan Türü Taban Puan Başarı Sırası* En Büyük
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR) Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği 20 21 41 YGS-1 260,77865 570.000 292,11365
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR) Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (İÖ) 20 21 41 YGS-1 242,33792 722.000 285,62647


LYS VE YGS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

TERCİH ROBOTU İÇİN TIKLAYINIZ

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Bölümü Taban Puanları 2016 2017, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Başarı Sırası sıralaması 2016 2017,Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Bölümü Olan Üniversiteler, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Puanı 2017, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Puan Türü, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2017,Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Kontenjanları 2016 2017 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim, 2016 2017 Önlisans Bölümleri Meslek Yüksek Okulu Taban Puanları

Önemli yazıları ilk siz okumanız için
HEMEN ABONE OL

Önemli yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.


logo

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. hanife dedi ki:

  herkes ayrı birşey konuşuyor nasıl bölüm bu sağlık teknikeri o kadar kötüyse nie iyi şeyler yazılmış

 2. Büşra dedi ki:

  Buraya gelipte saçma sapan şeyler yazıp milletin aklını karıştırmayın..Bu bölüme gidip memnun değilseniz bunu yazabilirsiniz daha yeni açılan ve mezun vermemiş bir bölüm hakkında nasıl kesin bir dille konuşuyorsunuz siz yaa ??

 3. irem dedi ki:

  Ben bilişim teknolojileri bolumu mezunuyum ilk tercihimi bu bölüme verdim sizce nasıl.

 4. ozlem dedi ki:

  nasıl bir bölüm ?

 5. Şebbili dedi ki:

  Bu bölüme ben işsiz kalmak istiyorum param çok okula gideyim ama bişey olmayım diyenler yazabilir

 6. Abbaskaya dedi ki:

  bende bu bolume gitmek istiyorum meslek çıkışlıyım

 7. EğitimSen dedi ki:

  10 sene boşta kalmak istiyorum diyen gitsin. Eğitimsen

  1. gülümser aslan dedi ki:

   neden öyle dediniz acıklayabilir misiniz?

 8. KadirTuran47 dedi ki:

  Bende Ticaret Meslek Lisesi Mezunuyum… Bu Bölüme Gitmek İstiyorum … Nasıl bölümdür İş imkanı Varmıdır Onu Bilmiyoruz Yardımcı Olurmusunuz ???

  1. gülümser aslan dedi ki:

   neden öyle dediniz

 9. oğuznazlı dedi ki:

  ben teknik lise mezunuyum Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği geciş hakkım var Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ne gecebilirmiyim .:)

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.