ÖSYM 2017 YGS İçin Kamu Spotu Yayınladı

ÖSYM Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) başvurularına yönelik kamu spotu hazırlandı. Kamu spotunda adayların başvuru işlemleri sırasında dikkat etmeleri gereken konularda uyarılar yer aldı.

Diyarbakır, Ankara ve Rize’den üç adayın, ÖSYM'ye sınav başvurusu yaparken oluşturulan animasyon görüntülerine yer verilen kamu spotunda, başvuru tarihleri hatırlatıldı.     

Kamu spotunda şu uyarılar yer aldı: "Adaylar, 2017 YGS başvurularınızı nüfus cüzdanınız veya pasaportunuz ile birlikte ÖSYM başvuru merkezlerinden veya ÖSYM sınav koordinatörlüklerinden yapabilirsiniz. Aday başvuru belgesini aldıktan sonra sınav ücretini kılavuzda yer alan anlaşmalı bankalara veya odeme.osym.gov.tr adresinden yatırınız. TC kimlik numaranız ve size verilen şifre ile ais.osym.gov.tr adresinden tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz. YGS başvuruları, 4-18 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacak

Yükseköğretime Geçiş Sınavına (2017-YGS) girecek adaylar için bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olan Kamu Spotuna aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir.

Sınava girecek adaylara başarılar dileriz.

ÖSYM  BAŞKANLIĞI

2017-YGS Kamu Spotu

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

Soru: 4 + 3 kaçtır?


Basari Sıralamaları