Reklam
Reklam
reklam reklam

KTO Karatay’dan TYT Provası- Ücretsiz Deneme SınavıKTO Karatay Üniversitesi, TYT’ye kısa bir süre kala üniversite adaylarının heyecanını yenmesi, sınavı birebir tecrübe etmesi ve konu eksikliklerini görmesi amacıyla Türkiye geneli ücretsiz deneme sınavı düzenliyor. 24 Mart’ta KTO Karatay Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan ve prova niteliğindeki sınavda TYT’de geçerli tüm kurallar geçerli olacak.

Konya’da yaşayan 12. sınıf öğrencileri ve mezunlarının katılabileceği sınava bireysel başvurular, 10 Mart’a kadar www.karatay.edu.tr/yks adresinden yapılabilecek. Ayrıca Konya dışında eğitim faaliyeti veren kurumlar da öğretmenleri vasıtasıyla https://karatay.edu.tr/yks/kurum.html adresinden başvuruda bulunabilecek. Sınava katılacak olan öğrencilerin giriş bilgileri ise 23 Mart 2019 tarihinde www.karatay.edu.tradresinden duyurulacak.

CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye Geneli Deneme Sınavı’na binlerce aday öğrencinin katılması bekleniyor.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3
  1. sezgin wrote:

    sizin yapacağınız sınavın ben sonuçları göremiyorsak ne anlamı kaldı bu sınavın.

  2. Derya wrote:

    Deneme sonuçlarını nereden bakacağız sonuçları göremiyoruz

  3. aaaa wrote:

    cevap anahtarını nereden bulabiliriz

BİR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 TYT'e Kalan Süre
Gün
Saat
Dakika
Saniye
LGS SINAVINA İLİŞKİN SORULAR VE CEVAPLAR - Soğuk Savaş Dönemi Konu Anlatımı - II. Dünya Savaşı Konu Anlatımı - MEB’den YKS için çevrimiçi deneme sınavı - İki Savaş Arası Dönemde Türkiye ve Dünya Konu Anlatımı - 2020 ÖSYM’ye Dilekçe Nasıl Gönderilir? - 2020 DGS Konuları ve Soru Dağılımı Yeni Müfredat (ÖSYM) - Cumhuriyet Dönemi İlke ve İnkılapları Konu Anlatımı - Kurtuluş Savaşında Cepheler ve Antlaşmalar Konu Anlatımı - Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi Konu Anlatımı - Osmanlı Devleti’nde Demokratikleşme Hareketleri Konu Anlatımı - Devrimler Çağı Konu Anlatımı - Osmanlı Merkez Teşkilatlanması Konu Anlatımı - Osmanlı Devleti Yükselme Dönemi Konu Anlatımı - Beylikten Devlete Konu Anlatımı - Türklerin İslamiyeti Kabulü ve İlk Türk – İslam Devletleri Konu Anlatımı - İslam Medeniyetinin Doğuşu Konu Anlatımı - 2020 DGS Ne Zaman | DGS ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı - 2020 DGS Ne Zaman DGS ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı - 2020 TYT AYT YKS Ne Zaman | TYT ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı - Endüstri Sistemleri Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014 - Uluslararası Lojistik Yönetimi 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Süt Teknolojisi Bölümü 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Çalışma Ekonomisi ve Endüstri Taban Puanları 2020 ve Başarı Sıralamaları (ÖSYM) - Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Muhasebe ve Denetim 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Fizik Bölümü 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Cevher Hazırlama Mühendisliği 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - İtalyan Dili ve Edebiyatı 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları -

reklam