Kaloriferci Önlisans Atamaları KPSS Taban Puanları (Son 5 Yıl)

KPSS Önlisans mezunu atamalarına göre Kaloriferci taban puanları ve ilgili kurumlar aşağıda listelenmiştir. Tabloda Kaloriferci KPSS atama taban puanları en son alımları bulunmaktadır. Puan bilgileri ÖSYM baz alınarak hazırlanmıştır.

Kaloriferci Atamaları KPSS Taban Puanları

Kaloriferci, kalorifer tesisatının bakım, onarım gibi çalışmalarını yapan kişidir. Kaloriferci; Kurulu veya kurulacak kalorifer tesisatının çalışma sistemini ve projeyi okur, işletmeye alır, bakım ve onarımını yapar, Düzgün ölçü alır ve kesme yapar. KPSS’den en az 70 puan alması gerekmektedir. Bütün bu koşullar sağlandıktan sonra kadro açığı olması durumunda icra memurluğu pozisyonunda görev alınabilmektedir.

Kaloriferci atamalarında belirttiğimiz nitelikler kurum ve kuruluşlara göre farklılık göstermektedir. Atamalarda tercihte bulunmadan tercih kılavuzunun dikkatle okunması gerekmektedir.

Kadro Unvanı Atama Yılı Aranan Nitelikler Toplam Kontenjan Yerleşen En Düşük Taban Puan En Yüksek  Puan
KALORİFERCİ 2019/2 3233,7225 1 1 82,57172 82,57172

Nitelik kodlarının açıklamaları:

3233 Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Doğal Gaz ve Isıtma, Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.
7225 Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması

KPSS Önlisans Puan Hesaplama

KPSS Önlisans Atama Taban Puanları

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

* Yazılarımız tamamen bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

Kaloriferci Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2022, Kaloriferci Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2021, Kaloriferci Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2019, Kaloriferci Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2018, Kaloriferci Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

Soru: 72 + 1 kaçtır?


Basari Sıralamaları