Reklam
Reklam
reklam reklam

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Hakkında Bilgiİstanbul 29 Mayıs Üniversitesi hakkında, üniversite hakkında bilgi, üniversite bölümleri, üniversite fakülteleri, burs imkanları, iletişim bilgileri, üniversite kampüsü, gibi içerikleri burada bulabilirsiniz. Özetle İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz her şeye ulaşmış olabileceksiniz. Şimdi İstanbul 29 Mayıs Üniversitesini tanıtalım ve tanıyalım;

İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Hakkında

Üniversite Türü :Vakıf

İL : İstanbul

Kuruluş Yılı :2010

Rektör: Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul, Türkiye’de 2010 yılında Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Şehrin merkezinde bulunan kampüsü ve güçlü akademik kadrosuyla İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, öğrencilerine uluslararası düzeyde kaliteli bir eğitim, küresel vizyon ve kendini gerçekleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Gerçek bir vakıf üniversitesi olan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, tüm öğrencilerine farklı oranlarda burs imkanı sunuyor. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, Altunizade ve Ümraniye Yerleşkelerinde, 3 fakülte çatısı altında 12 bölümle akademik etkinliklerini sürdürüyor. Felsefe, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Psikoloji, Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Mütercim-Tercümanlık (Arapça), Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce), Ekonomi (İngilizce), Sosyal Hizmet, İslam ve Din Bilimleri ve Uluslararası İlahiyat bölümleri bulunan üniversite, eğitimde disiplinler arası yaklaşımı benimsiyor.

Fakülteler
∼İlahiyat Fakültesi
∼Edebiyat Fakültesi
∼İktisadi İdari Bilimler Fakültesi
∼Eğitim Fakültesi

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri ve Fakülteleri

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi bölümlerine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz

4 Yıllık Bölümleri ve Fakülteleri için tıklayınız

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 4 Yıllık Bölümlerin  taban puan ve başarı sıralamalarına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları için tıklayınız

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Burs İmkanları

-KYK Bursu

Gerçek bir vakıf üniversitesi olan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, Türkiye’nin en yüksek bursluluk oranına sahip üniversitesi. Öğrencilerinin tümüyle eğitimlerine odaklanabilmeleri için her türlü desteği sunan üniversitemizde mevcut öğrencilerimizin tamamı tam burslu veya kısmi burslu olarak öğretim görüyor.

Üniversite, tam bursun yanı sıra, %50 burs veya %25 burslu da öğrenci kabul ediliyor. Başarıyı ödüllendiren ve teşvik eden üniversitede ÖSYS’de dereceye giren öğrencilere öğrenim bursunun yanı sıra 750 ila 3000 TL arasında değişen nakit başarı bursları da veriliyor. Ayrıca kısmi burslu programlara yerleşen öğrencilere belli başarı şartlarını sağlamaları halinde tam burslu olarak öğrenime devam etme fırsatı sunuluyor.

Üniversitede öğrenim bursları ve nakit başarı ve destek burslarının yanı sıra öğrencilere ulaşım desteği, yurt imkânı da sunuluyor

Ayrıca İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi ile ilgili burs ve eğitim ücretleri için tıklayınız..

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Yurt İmkanları

Öğrenci yurtları, öğrencilere konfor, estetik ve güveni bir arada sunuyor. Üniversite bünyesinde öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamak üzere, Ümraniye Yerleşkesi’nde “Kız Öğrenci Yurdu”, Elmalıkent Yerleşkesi’nde ise “Erkek Öğrenci Yurdu”muz bulunuyor.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Kampüste Yaşam

–>Basketbol ve voleybol sahaları,
–>Konukevlerinde de masa tenisi alanlar bulunuyor.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Konumu

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Adresi;Elmalıkent Mah. Elmalıkent Cad. No:4 34764 Ümraniye / İSTANBUL

∼Merkeze(Kadıköy) 49 km (Araçla yaklaşık54 dk)
∼İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına: 75 km (Araçla1 saat 5 dk)
∼İstanbul Harem Otogarına yaklaşık 15 km (Araçla 17 dk)

 İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İletişim

İletişim Bilgileri
Telefon: +90 216 474 08 60
Fax:+90 216 474 08 75
Web:https://www.29mayis.edu.tr/
E-posta:29mayis@29mayis.edu.tr
Adres:Elmalıkent Mah. Elmalıkent Cad. No:4 34764 Ümraniye / İSTANBUL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 LGS kılavuzu yayımlandı! Meb LGS başvuru kılavuzu indir - Kalıcılık Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Bitirmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Teşvik Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Geçim Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Genişletme Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Ekmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Dolgun Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Eksiltme Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Tövbekâr Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Ayrılmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Mahpus Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Buharlaşmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Medar Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Çakışmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Soğutmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Çukurlaşmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Muhacir Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - İhtiyari Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Hitam Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Basın ve Yayın Bölümü 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Üstün Zekalılar Öğretmenliği 2015 2016 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Fotoğraf ve Video 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Lojistik Yönetimi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Bilgisayar Mühendisliği 2018 Başarı Sıralaması Taban Puanları - İletişim ve Tasarım 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Endüstriyel Tasarım Mühendisliği 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - İngiliz Dil Bilimi 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Gürcü Dili ve Edebiyatı 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları -

Basarisiralamalari.com - Portalımızdaki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. | 2017-2020 | Datacenter:logo Eniyiyurtlar

reklam