Reklam
Reklam

Havacılık Eğitiminde Yılın Havacısı Ödülü KTO Karatay Üniversitesi’nin Oldu

Her yıl, Antalya Bilim Üniversitesi ile ELBA Havacılık Enstitüsü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Yılın Havacısı 2020” havacılık ödüllerinin sahipleri açıklandı. Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, bu yılın ödül teması olan “Havacılık Eğitimi” dalında “Yılın Havacısı” seçilerek farkını ödülle taçlandırdı.

KTO Karatay Üniversitesi’ne “Yılın Havacısı” Ödülü

Havacılık etkinliklerinde önemli bir yeri olan ve her yıl farklı bir tema ile geleneksel hale gelen “Yılın Havacılık Ödülleri” bu yıl da sahiplerini buldu. Etkinlik bu yıl pandemi nedeniyle kısmen kesintiye uğrasa da 7 Aralık Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nde ödül alan kurum ve kişiler açıklandı. KTO Karatay Üniversitesi, yaptığı başarılı çalışmalarla “Havacılık Eğitimi” temalı “Yılın Havacısı” seçildi.

Her yıl, ulusal ve uluslararası havacılık sektörünün büyük ilgi gösterdiği Antalya Bilim Üniversitesi ile ELBA Havacılık Enstitüsü tarafından ortaklaşa düzenlenen Havacılık Eğitimi temalı ödül töreninde bu yıl üç alanda ödül verildi. “Tüm Zamanların Havacısı” Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici olurken Pegasus Havayolları ise “Yılın Havacısı” ödülünü aldı. Bu yılın “Havacılık Eğitimi” temalı “En İyi Havacısı” ödülü ise KTO Karatay Üniversitesi’nin oldu.

KTO Karatay, Havacılık Eğitimi Konusunda Fark Yarattı

KTO Karatay Üniversitesi, pandemi dönemi olmasına rağmen yapmış olduğu yatırımlar, eğitsel inovasyonlar, havacı olmaya yönelik insan yetiştirme çalışmaları ve istihdam edilen kadronun eğitim ve kalitesi ile bu yıl “Havacılık Eğitimi” temalı “Yılın Havacısı” ödülünün sahibi oldu.

SHGM tarafından düzenlenen ve ülkemizdeki bütün havacılık kuruluşlarının davetli olduğu online toplantıda söz alan Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, bu yıl pandemi nedeniyle ödül sahiplerini Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nde açıkladıklarını belirtti.

2020 yılı ödül teması olarak belirlenen Havacılık Eğitimi başlığında yaptığı yenilikçi çalışmalar ve yatırımlar nedeniyle KTO Karatay Üniversitesi Pilotaj Bölümü adına Rektör Prof. Dr. Bayram Sade’ye verildi.

 

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Gerçek Anlam, Mecaz Anlam, Terim Anlam Konu Anlatımı - 2020 ALES/2 sonuçları açıklandı - 7. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 7. Sınıf Şiir Bilgisi Konu Anlatımı - 7. Sınıf Metin Türleri Konu Anlatımı - 7. Sınıf Anlatım Bozuklukları Konu Anlatımı - 2021 YKS (TYT-AYT) Sıkça Sorulan Sorular ÖSYM - 7. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 7. Sınıf Söz Öbekleri Konu Anlatımı - 7. Sınıf Parçada Anlam Konu Anlatımı - 7. Sınıf Zarflar Konu Anlatımı - 7. Sınıf Cümle Yorumlama Konu Anlatımı - 7. Sınıf Cümlelere Hakim olan Duygular Konu Anlatımı - 7. Sınıf Cümlede Anlam Konu Anlatımı - 7. Sınıf Ek Fiil Konu Anlatımı -