Gassal Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim mezunu atamalarına göre Gassal taban puanları ve ilgili kurumlar aşağıda listelenmiştir. Tabloda Gassal KPSS atama taban puanları en son alımları bulunmaktadır. Puan bilgileri ÖSYM baz alınarak hazırlanmıştır. KPSS 2015/1 Gassal   atama taban puanları aşağıda tabloda belirtilmiştir.

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Önlisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

Gassal Ortaöğretim KPSS Atama Taban Puanları

Gassallar genel olarak hastanelerin ve camilerin cenaze yıkama bölümünde çalışırlar. Çalışma ortamları oldukça soğuktur, bunun yanı sıra çalışma ortamları için gürültülü tanımlaması da yapılabilir. Daha geniş kapsamda bir tanım yapmak gerekirse gassallar, ölmüş olan kişilerin gömülmeden önce gerekli temizliklerinin yapılmasından sorumlu kişilerdir. Öncelikle cenazeyi yıkayan, ardından gerekli temizliklerini yapan gassallar bu işlemlerin akabinde cenazeyi kefenlerler. Gassal olmak için öncelikle KPSS girmek gerekiyor. Gassallık mesleği için başvuru yapan adaylarda en az lise mezunu olma ve KPSS’de kendilerinden istenen puan türünde beklenen puan aralığında bir sonuç alma artları aranıyor. Adayların 7225 nitelik kodu Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması gerekmektedir.

KPSS 2015/1 merkezi atamalarda Gassal kontenjanları için atama yapılmış olup aşağıda taban puanları belirtilmiştir.

Atama Dönemi Kadro Adı Kurum Adı Kont. Taban Puan
2015 / 1 Gassal (Düzce / Tüm İlçeler – Merkez) Düzce Üniversitesi 1 87,81156

* Yazılarımız tamamen bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

KPSS Ortaöğretim Puan Hesaplama

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -
reklam