Reklam
Reklam
reklam reklam

Fenerbahçe Üniversitesi Hakkında BilgiFenerbahçe Üniversitesi hakkında, üniversite hakkında bilgi, üniversite bölümleri, üniversite fakülteleri, burs imkanları, iletişim bilgileri, üniversite kampüsü, gibi içerikleri burada bulabilirsiniz. Özetle Fenerbahçe Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz her şeye ulaşmış olabileceksiniz. Şimdi Fenerbahçe Üniversitesini tanıtalım ve tanıyalım;

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ

Fenerbahçe Üniversitesi Hakkında

Üniversite Türü :Vakıf

İl : İstanbul

Kuruluş Yılı :2016

Rektör: Prof. Dr. M. Emin ARAT

Fenerbahçe Üniversitesi, İstanbul’da bulunan bir vakıf üniversitesidir. Üniversite 5 fakültede 12 programda eğitim vermektedir.

2018-19 öğretim yılında eğitim öğretim hayatına başlaması planlanan Üniversitenin Fenerbahçe Spor Kulübünde yapılan genel kurulun ardından Ali Koç’un başkanlığa gelmesiyle 1 yıl erteleme kararı alınmıştır. 2019 yılında yapılan anlaşma ile işletmesi Medicana grubu tarafından yapılacak. Üniversitenin açılış yılı için 660 öğrenci kontenjanı tahsis edilmiştir.

Üniversitenin merkez kampüsü Metropol İstanbul kompleksi içerisinde yer almaktadır

Fakülteler
∼İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
∼İletişim Fakültesi
∼Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
∼Sağlık Bilimleri Fakültesi
∼Spor Bilimleri Fakültesi

Enstitüler
∼Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

Fenerbahçe Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri ve Fakülteleri

Fenerbahçe Üniversitesi bölümlerine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz

4 Yıllık Bölümleri ve Fakülteleri için tıklayınız

Fenerbahçe Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Fenerbahçe Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri taban puan ve başarı sıralamalarına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları için tıklayınız

Fenerbahçe Üniversitesi Burs İmkanları

-ÖSYS Bursu
-KYK Bursu
-Tercih Destek Bursları
-Engelli Öğrenci Bursları
-Şehit ve Gazi Çocukları Bursu
-Eğitimciler ile Eş ve Çocukları Bursu
-MBA Okulları Çalışan Eş ve Çocukları Bursu
-Üniversitede Kayıtlı Kardeş Bursu
-Fenerbahçe Koleji ve MBA Koleji Mezunları Bursu

Ayrıca Fenerbahçe Üniversitesi ile ilgili burs ve eğitim ücretleri için tıklayınız..

Fenerbahçe Üniversitesi Yurt İmkanları

Fenerbahçe Üniversitesi yurt dışından ve yurt içinden bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Fenerbahçe Üniversitesi kampüslerinin etrafına konumlanmış çok sayıda özel kız ve erkek öğrenci yurtları mevcut.

Fenerbahçe Üniversitesi Kampüste Yaşam

İstanbul sosyal yaşamının merkezindedir. Kadıköy ve Ataşehir interlandında keyifli, güvenli ve kaliteli yaşam imkanı sunar.
Ataşehir ve Silivri Kampüsleri, Dereağzı Spor ve sağlık uygulama alanları.

Fenerbahçe Üniversitesi Konumu

Fenerbahçe Üniversitesi Adresi; Bağlıca Kampüsü Fatih Sultan Mahallesi Eskişehir Yolu 18.km TR 06790 Etimesgut Ankara

∼Merkeze(Kadıköy) 6,2 km (Araçla yaklaşık 20 dk)
∼İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına: 37  km (Araçla 32 dk)
∼İstandul Dudullu Otogarına yaklaşık 34 km (Araçla 52 dk)

 Fenerbahçe Üniversitesi İletişim

İletişim Bilgileri
Telefon: +90 312 246 66 66
Fax:
Web:iletisim@fbu.edu.tr
E-posta: https://www.fbu.edu.tr/
Adres:Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı, Metropol İstanbul, 34758, Ataşehir – İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 LGS kılavuzu yayımlandı! Meb LGS başvuru kılavuzu indir - Kalıcılık Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Bitirmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Teşvik Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Geçim Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Genişletme Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Ekmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Dolgun Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Eksiltme Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Tövbekâr Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Ayrılmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Mahpus Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Buharlaşmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Medar Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Çakışmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Soğutmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Çukurlaşmak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Muhacir Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - İhtiyari Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Hitam Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Endüstriyel Tasarım Mühendisliği 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Radyo,Televizyon ve Sinema 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Rekreasyon Yönetimi Bölümü 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Ortez-Protez 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Görsel İletişim Tasarımı 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - İnsan Kaynakları Yönetimi 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Müzecilik 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Zaza Dili ve Edebiyatı 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Biyoloji Öğretmenliği 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları -

Basarisiralamalari.com - Portalımızdaki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. | 2017-2020 | Datacenter:logo Eniyiyurtlar

reklam