Emlak ve Emlak Yönetimi 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2023 Emlak ve Emlak Yönetimi taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. 2022 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2022 yılına ait veriler aşağıdaki gibidir. Bu puanlar 2022  yıllarına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Emlak ve Emlak Yönetimi sıralama

Emlak ve Emlak Yönetimi 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:

ÜNİVERSİTE ADI BÖLÜM ADI PUAN TÜRÜ KONT. YERL. BAŞARI SIRASI TABAN PUAN
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi  (DEVLET) – Tapu Kadastro Yüksekokulu Emlak ve Emlak Yönetimi (Yüksekokul) EA 40 40 689.160 266,63219

Dolmadı: Yazan yerlerde o bölümün kontenjanından daha az kişi yerleşmiş ve kontenjanının tamamını dolmamıştır. Baraj puanını geçen ve varsa sıralama barajını geçen her aday o bölüme yerleşebilirdi.

Üniversitelerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Bölümleri İçin Tıklayınız

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları İçin Tıklayınız

2 Yıllık Üniversite (Önlisans) Bölümleri Taban Puanları İçin Tıklayınız

TYT VE AYT-YKS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

*Yükseköğretim Programı’nın en küçük puanına karşılık gelen OBP’li yaklaşık başarı sırasıdır.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü 2022 2023 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü Başarı Sıralaması 2022 2023 Taban Puanları, Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü Başarı Sıralamaları,Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü Başarı Sırası,Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Emlak ve Emlak Yönetimi TYT AYT-YKS Taban ve Tavan Puanları 2022 2023,Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü Hangi Üniversitelerde Var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

Soru: 52 + 4 kaçtır?


Basari Sıralamaları