Editör Yazar Alımı İlanı

Sitemize Yazar Editör Alımı İlanı

Sitemizde belirtilen konularda tek sayfalık özgün makaleler yazacak, tercihen üniversite öğrencisi ve zamanı olan editör alımı yapılacaktır.

Basarisiralamalari olarak günden güne büyüyen kocaman bir aile olduk. Bu büyüme neticesinde daha iyi hizmet verebilmek için Basarisiralamalari bünyesinde farklı noktalarda bize yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyaç hasıl oldu. Basarisiralamalari da görev alacak olan kişiler Basarisiralamalari kurucu üyeleri kararı ile seçilecek olup aylık olarak tespit edilen miktar kendilerine ödenecektir. Aylık ücret hakkında bilgilendirme sizinle iletişime geçildiği zaman verilecektir.

– Türkçeyi iyi kullanmak, doğru yazmak ve günde en az 3 saatini ayırabilecek kapasitede olmak

– Şu anda okul haricinde çalıştığı başka bir işi olmamak, Bir işe ihtiyacı olmak ve meraktan başvuru yapmamak temel şarttır.

– Belirli bir çalışma saati yoktur, bilgisayarınızı yanında bulundurabildiğiniz her yerde yazabilir, günün istediğiniz saatinde siteye yazı girişi yapabilirsiniz.

– Ödemeler tercihinize göre haftalık ya da aylık yapılır.

– İlgilenenlerin daha detaylı bilgi için basarisiralamalari@gmail.com adresine, “Ad Soyad, Yaşı, Okuduğu Bölüm ve Sınıfı” bilgileri ile birlikte e-posta göndermesi yeterlidir. Uygun olanlara dönüş yapılacaktır.

Editör olacak olan kişinin her gün 2 eğitim haberi girmesi ve bunun takibini yapması istenmektedir. Günlük haber bulunamaması halinde motivasyon yazıları rehberlik yazıları veya bilim-teknoloji alanındaki gelişmeler ile alakalı yazılar hazırlayıp yazı kotasını doldurması talep edilmektedir. Bu noktada YGS-LYS ye dair bütün güncel haberlerin ÖSYM-MEB-YÖK takip edilip en hızlı şekilde yayınlanması gerekmektedir. Ayrıca Bize deneyimlerinizden bahsediniz.

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

Soru: 80 + 2 kaçtır?