EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?

EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır,  EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?

EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?, Giriş nasıl sağlanır? Bu konuyla ilgili bir çok soru sorulmakta. EBA(Eğitim Bilişim Ağı) oluşturulurken  öğrenci ve veliler için kullanım simülasyonları hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra öğretmenlere özel EBA kullanım simülasyonlarınıda  “www.eba.gov.tr” üzerinden yayınladı.Öğretmenlere özel EBA kullanım simülasyonlarına ulaşmak için www.eba.gov.tr/kullanim-simulasyonlari   tıklayarak ulaşabilirsiniz. Videoyu izleyemecekler için sizlere adım adım öğretmen girişi nasıl yapılır özetleyelim:

» Tarayıcıdan www.eba.gov.tr  web sitesine erişim sağlanmalı.
» Sağ alt koşede bulunan öğretmen düğmesi tıklanmalı.
» Açılan ekrandan MEBBİS ,E-devlet, Yurt dışı ve EBA kod ile diye giriş seçenekleri çıkar hangisi ile giriş yapılacaksa seçilmeli  ve giriş sağlanmalıdır.

Yukarıda anlattığımız gibi girişinizi sağlayabilirsiniz.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

2022 DGS Başvuruları Başladı - 4. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Durum (Hal) Ekleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Yapılarına Göre Sözcükleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Anlamlarına Göre Kelimeler Konu Anlatımı - 4. Sınıf Sözcükte Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Söz Gruplarında Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 5. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Olayları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünsüz(Sessiz) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünlü(Sesli) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ekler Konu Anlatımı -
reklam