EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır,  EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?

EBA ya öğretmen giriş nasıl yapılır?, Giriş nasıl sağlanır? Bu konuyla ilgili bir çok soru sorulmakta. EBA(Eğitim Bilişim Ağı) oluşturulurken  öğrenci ve veliler için kullanım simülasyonları hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra öğretmenlere özel EBA kullanım simülasyonlarınıda  “www.eba.gov.tr” üzerinden yayınladı.Öğretmenlere özel EBA kullanım simülasyonlarına ulaşmak için www.eba.gov.tr/kullanim-simulasyonlari   tıklayarak ulaşabilirsiniz. Videoyu izleyemecekler için sizlere adım adım öğretmen girişi nasıl yapılır özetleyelim:

» Tarayıcıdan www.eba.gov.tr  web sitesine erişim sağlanmalı.
» Sağ alt koşede bulunan öğretmen düğmesi tıklanmalı.
» Açılan ekrandan MEBBİS ,E-devlet, Yurt dışı ve EBA kod ile diye giriş seçenekleri çıkar hangisi ile giriş yapılacaksa seçilmeli  ve giriş sağlanmalıdır.

Yukarıda anlattığımız gibi girişinizi sağlayabilirsiniz.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -