EBA TV Lise, Ortaokul, İlkokul Ders Tekrar Saatleri Ne Zaman?

EBA TV Lise, Ortaokul, İlkokul Ders Tekrar Saatleri Ne Zaman?

EBA TV Lise ders tekrar saatleri,Ortaokul ders tekrar saatleri, ilkokul ders tekrar saatleri yayımlanan uzaktan eğitim ders programı ile belli oldu. 31 Ağustos’ta başlayan uzaktan eğitimde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimleri farklı kanallardan veriliyor. TRT EBA TV derslerinin tekrarları aynı gün içerisinde yayınlanacak. Peki EBA ilkokul, ortaokul, lise tekrar saatleri ne zaman başlıyor?

EBA TV Ders Tekrar Saatleri Ne Zaman?

TRT EBA TV ilkokul derslerinin tekrarları 14:30’da başlayacak ve 19:30’da sona erecek. Ortaokul ders tekrarları 14:30’da, lise ders tekrarları ise 15:30’da başlayacak. İşte tüm derslerin tekrar saatleri..

EBA TV İLKOKUL TEKRAR SAATLERİ

TRT EBA TV ilkokul derslerinin tekrarları 14:30’da başlayacak ve 19:30’da sona erecek. 31 Ağustos’ta ilk olarak ‘Okuyorum yazıyorum’ isimli ders tekrarı yayınlanacak.

EBA TV ORTAOKUL TEKRAR SAATLERİ

TRT EBA TV’de ortaokul ders tekrarları 14:30’da başlayacak ve 19:30’a kadar devam edecek.

EBA TV LİSE TEKRAR SAATLERİ

Lise ders tekrarları saat 15:30’da başlayacak ve 21:30’a kadar devam edecek. Ders tekrarları da 9. sınıf dersleri ile başlayacak. Son üç der 9-10-11 ve 12. sınıflar için ortak olacak.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

2022 KPSS başvuruları başladı - 2022 DGS Başvuruları Başladı - 4. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Durum (Hal) Ekleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Yapılarına Göre Sözcükleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Anlamlarına Göre Kelimeler Konu Anlatımı - 4. Sınıf Sözcükte Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Söz Gruplarında Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 5. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Olayları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünsüz(Sessiz) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünlü(Sesli) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı -
reklam