EBA TV ders saatleri ve programı açıklandı!

EBA TV ders saatleri ve programı açıklandı!

İşte 31 Ağustos TRT EBA uzaktan eğitim ders programı.

TRT EBA TV uzaktan eğitim ders programı ve saatleri yayımlandı. Bu program ile EBA ilkokul, EBA ortaokul ve EBA lise dersleri ile ilgili ayrıntılar belli oldu. Kovid-19 tedbirleri kapsamında okulların kapanmasıyla uzaktan eğitim altyapısı oluşturarak 23 Mart’ta 3 farklı içerikli eğitim kanalı olan TRT EBA TV’yi yayına alan TRT’de ilkokul, ortaokul ve lise için eğitim verilecek. Dersler 18 Eylül’e kadar devam edecek.

EBA TV İLKOKUL DERS PROGRAMI

31 Ağustos uzaktan eğitim ders saatleri belli oldu. EBA TV ilkokul kanalında saat 09:00 ve 10:00’da 1. sınıflar için eğitim verilecek. EBA TV ortaokul ders programı ise ilk olarak 5. sınıf dersleri ile başlıyor.

EBA TV ORTAOKUL DERS PROGRAMI

EBA TV LİSE DERS PROGRAMI

CANLI DERSLERİN GÜN VE SAATLERİ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada, ‘Yeni eğitim öğretim yılı başlıyor. Öğrencilerimizle buluşabileceğimiz EBA Canlı Ders programımız da hazır. Detaylı bilgi için http://eba.gov.tr ve http://uzaktanegitim.meb.gov.tr adreslerine başvurabilirsiniz.’ dedi.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

2022 DGS Başvuruları Başladı - 4. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Durum (Hal) Ekleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Yapılarına Göre Sözcükleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Anlamlarına Göre Kelimeler Konu Anlatımı - 4. Sınıf Sözcükte Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Söz Gruplarında Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 5. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Olayları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünsüz(Sessiz) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünlü(Sesli) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ekler Konu Anlatımı -
reklam