EBA mobil uygulaması nedir?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA mobil uygulaması nedir?,EBA mobil uygulaması nasıl indirilir?

EBA cep uygulaması öğrenciler tarafından merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim sürecinde faaliyete geçen EBA cep uygulaması nedir, nasıl indirilir sorusuna yanıt aranıyor. Öğrenciler bu uygulama sayesinde ders takibi yapabiliyor. Öte yandan yenilik sunan platformdaki yayınlanan haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine erişim kolaylaşıyor. Buna göre; EBA cep uygulaması nedir, nasıl indirilir?

EBA Cep Uygulaması Nedir?

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. EBA cep uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

EBA mobil uygulaması nasıl indirilir?

EBA cep uygulamasına AppStore ve Google Play Store üzerinden indirilecek uygulamalarla da erişilebiliyor. EBA’ya giriş yapmak için öğrencilerin hesap oluşturması gerekiyor.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -