EBA ilkokul tekrar saat kaçta?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA ilkokul tekrar saat kaçta?, Eba 1. Sınıf tekrar saat kaçta? ,Eba 2. Sınıf tekrar saat kaçta? , Eba 3. Sınıf tekrar saat kaçta? , Eba 4. Sınıf tekrar saat kaçta?

EBA TV yayın hayatına başladı, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 kanal üzerinden dersleri yayınlayan EBA TV’nin tüm kanalları internet üzerinden canlı ve Tv ortamından izlenebiliyor.

MEB, 14 Eylül ile 18 Eylül için yayımladığı haftalık ders programı ve yayın akışı bilgisi ile ilkokul, ortaokul ve lise EBA TV uzaktan eğitim ders tekrarı saatlerini duyurdu. Derslerini kaçıran öğrenciler, ilkokul, ortaokul ve lise EBA ders tekrarı saatleri ve yayın akışına göre, eksiklerini tamamlayabilecek. Peki EBA ilkokul tekrar saat kaçta?

EBA TV 1. SINIF TEKRAR SAATLERİ

1. sınıf tekrar saati 14.30’da Okuyorum Yazıyorum ile başlayacak. Tekrar dersileri 19.30’a kadar devam edecek.

EBA TV 2. SINIF TEKRAR SAATLERİ

2. sınıf ders tekrarları bugün saat 16.00’da Türkçe, 16.30’da Matematik ile yapılacak.

EBA TV 3. SINIF TEKRAR SAATLERİ

3. sınıf ders tekrarı 17.00’de Türkçe, 17.30’da Matematik olacak.

EBA TV 4. SINIF TEKRAR SAATLERİ

4. sınıf ders tekrarı 18.00’de Türkçe, 18.30’da Matematik dersi olacak.

 

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kaslar ve Kas Çeşitleri Konu Anlatımı - 2021 DGS Konuları ve Soru Dağılımı Yeni Müfredat (ÖSYM) -
reklam