EBA ilkokul saat kaçta?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA ilkokul saat kaçta?

31 Ağustos’da 2020-2021 uzaktan eğitimin başlamasıyla TRT EBA TV üzerinden yayınlanan derslerin programları açıklandı. EBA ile eğitimlerini sürdürecek olan öğrenciler ders programını ve ders saatlerini merak ediyorlar.14-18 Eylül uzaktan eğitim EBA giriş saatleri ve ders programları belli oldu. Öğrenciler TRT EBA, EBA ve canlı dersler ile online olarak uzaktan eğitime katılıyorlar. Sistemde zaman zaman sorun yaşayan ve giremeyen kullanıcıların yoğunluk oluşturmaması için ilkokul, ortaokul ve lise öğrenciler farklı saat dilimlerinde EBA sistemine giriş yapabiliyorlar.  Peki ilkokul canlı ders için saat kaçta izleyecekler?, Eba ilkokul saat kaçta?

 

İlkokul canlı ders için saat kaçta izleyecekler?, Eba ilkokul saat kaçta?

Bu sorulara cevap olarak sizlere daha anlaşılır olması için Eba Sınıf bazlı canlı ders tablosunu paylaştık. Aynı zamanda  Eba anasayfa da yer alan  yayın akışından sınıf sınıf ne konu işleneceğine de bakabilirsiniz.

 

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kaslar ve Kas Çeşitleri Konu Anlatımı - 2021 DGS Konuları ve Soru Dağılımı Yeni Müfredat (ÖSYM) -
reklam