EBA ilkokul saat kaçta?

EBA ilkokul saat kaçta?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA ilkokul saat kaçta?

31 Ağustos’da 2020-2021 uzaktan eğitimin başlamasıyla TRT EBA TV üzerinden yayınlanan derslerin programları açıklandı. EBA ile eğitimlerini sürdürecek olan öğrenciler ders programını ve ders saatlerini merak ediyorlar.14-18 Eylül uzaktan eğitim EBA giriş saatleri ve ders programları belli oldu. Öğrenciler TRT EBA, EBA ve canlı dersler ile online olarak uzaktan eğitime katılıyorlar. Sistemde zaman zaman sorun yaşayan ve giremeyen kullanıcıların yoğunluk oluşturmaması için ilkokul, ortaokul ve lise öğrenciler farklı saat dilimlerinde EBA sistemine giriş yapabiliyorlar.  Peki ilkokul canlı ders için saat kaçta izleyecekler?, Eba ilkokul saat kaçta?

 

İlkokul canlı ders için saat kaçta izleyecekler?, Eba ilkokul saat kaçta?

Bu sorulara cevap olarak sizlere daha anlaşılır olması için Eba Sınıf bazlı canlı ders tablosunu paylaştık. Aynı zamanda  Eba anasayfa da yer alan  yayın akışından sınıf sınıf ne konu işleneceğine de bakabilirsiniz.

 

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

2022 DGS Başvuruları Başladı - 4. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Durum (Hal) Ekleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Yapılarına Göre Sözcükleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Anlamlarına Göre Kelimeler Konu Anlatımı - 4. Sınıf Sözcükte Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Söz Gruplarında Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 5. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Olayları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünsüz(Sessiz) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünlü(Sesli) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ekler Konu Anlatımı -
reklam