EBA Ders Tekrarları Nasıl İzlenir?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA Ders Tekrarları Nasıl İzlenir?

EBA TV’de yayınlanan dersler ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri tarafından sabah saatlerinde canlı olarak takip edilebiliyor. Öğleden sonra ise EBA ders tekrarı videoları izlenebiliyor. EBA Ders Tekrarları Nasıl İzlenir?

Bakanlığın seçtiği, alanında başarılı öğretmenler tarafından hazırlanan ders anlatım videoları aynı kanalda ve gün içinde 1 veya 2 kez tekrar edilecek. Tekrarlayan yayın akışı da yine “eba.gov.tr” ve TRT’nin internet sitelerinden öğrenilebilecek. Ayrıca EBA’nın internet sitesi “eba.gov.tr” üzerinden de yayınlanan içeriklerin kayıtlarına ulaşılabilecek.

» www.eba.gov.tr adresini tarayıcımıza  giriyoruz.
» Ekrana ders saatlerini ve sınıflarını gösteren bir takvim ekranı geliyor.
» Tekrarı olan derslerin  alt veya yan kısımlarında eba izle veya trt izle şeklinde yönlendirme yazıları bulunuyor.
» Eba izle ve ya TRT izle dediğimizde  seçtiğimiz dersin tekrarına ulaşıyoruz. İyi seyirler.

ya da diğer bir yöntemle aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

EBA TV İlkokul ders tekrar saatleri: 14:30 – 19:30
EBA TV Ortaokul ders tekrar saatleri: 14:30 – 19:30
EBA TV Lise ders tekrar saatleri: 15:30 – 21:30

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -
reklam