EBA canlı ders var mı?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA canlı ders var mı?

Pandemi süreci dolayısıyla eğitimlerine evden devam etmek zorunda olan öğrenciler, TRT EBA canlı ders programı ya da TRT EBA TV yayın akışı ile ekran karşısından eğitimlerini sürdüreceği saatleri öğrenebilecek.

EBA canlı ders uygulaması, derslerini uzaktan eğitim ile alma şansına sahip olan öğrenciler için devam ediyor. Sınıflara göre günün belirli saatlerinde gerçekleştirilen EBA canlı derse ulaşmak için öncelikle www.eba.gov.tr adresine giderek sağ kenarda bulunan Canlı Dersim Var mı ? düğmesine tıklayarak canlı ders saatlerinin ayrıntılarına ulaşabilirler.

2. Sınıf ve üzeri seviyedeki tüm öğrenciler için EBA Canlı Sınıf uygulaması kapsamında verilecek dersler okul idareleri tarafından planlanıyor. Okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilere, canlı sınıf dersleri ve saatleri konusunda genel olarak Canlı sınıf uygulaması ile ilgili gelişmeler www.eba.gov.tr üzerinden duyuruluyor.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN
6. Sınıf Solunum Sistemi Konu Anlatımı - 6. sınıf Kan Grupları ve Kan Alışverişi Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Dolaşımı Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kan Damarları Konu Anlatımı - 6. Sınıf Kalbin Yapısı ve Görevleri Konu Anlatımı - 6. Sınıf Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı - 2021 LGS Mayıs Ayı Örnek Soruları Yayımlandı - 6. Sınıf Sindirime Yardımcı Organlar Konu Anlatımı - 6. Sınıf Besinlerin Emilim Olayı Konu Anlatımı - 2021 MSÜ tercih kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Sindirim Sistemini Oluşturan Yapı ve Organlar Konu Anlatımı - Burs Veren Üniversiteler - 6. Sınıf Fiziksel (Mekanik) ve Kimyasal Sindirim Konu Anlatımı - 6. Sınıf Sindirim Sistemi Konu Anlatımı -
reklam