EBA canlı ders var mı?

EBA canlı ders var mı?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, EBA canlı ders var mı?

Pandemi süreci dolayısıyla eğitimlerine evden devam etmek zorunda olan öğrenciler, TRT EBA canlı ders programı ya da TRT EBA TV yayın akışı ile ekran karşısından eğitimlerini sürdüreceği saatleri öğrenebilecek.

EBA canlı ders uygulaması, derslerini uzaktan eğitim ile alma şansına sahip olan öğrenciler için devam ediyor. Sınıflara göre günün belirli saatlerinde gerçekleştirilen EBA canlı derse ulaşmak için öncelikle www.eba.gov.tr adresine giderek sağ kenarda bulunan Canlı Dersim Var mı ? düğmesine tıklayarak canlı ders saatlerinin ayrıntılarına ulaşabilirler.

2. Sınıf ve üzeri seviyedeki tüm öğrenciler için EBA Canlı Sınıf uygulaması kapsamında verilecek dersler okul idareleri tarafından planlanıyor. Okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilere, canlı sınıf dersleri ve saatleri konusunda genel olarak Canlı sınıf uygulaması ile ilgili gelişmeler www.eba.gov.tr üzerinden duyuruluyor.

📝
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

2022 DGS Başvuruları Başladı - 4. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı - 4. Sınıf Durum (Hal) Ekleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Yapılarına Göre Sözcükleri Konu Anlatımı - 4. Sınıf Anlamlarına Göre Kelimeler Konu Anlatımı - 4. Sınıf Sözcükte Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Söz Gruplarında Anlam Konu Anlatımı - 5. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı - 5. Sınıf Yazım Kuralları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Olayları Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünsüz(Sessiz) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ünlü(Sesli) Harfler Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ses Bilgisi Konu Anlatımı - 5. Sınıf Ekler Konu Anlatımı -
reklam