Diğer Sağlık Personeli Önlisans Atamaları KPSS Taban Puanları (Son 5 Yıl)

KPSS Önlisans mezunu atamalarına göre Diğer Sağlık Personeli taban puanları ve ilgili kurumlar aşağıda listelenmiştir. Tabloda Diğer Sağlık Personeli KPSS atama taban puanları en son alımları bulunmaktadır. Puan bilgileri ÖSYM baz alınarak hazırlanmıştır.

Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere bakanlıkça belgelendirilmiş hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı teknisyeni diplomasına sahip olan kişiler ile bakanlıkça verilen diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) sertifikasına sahip kişilerdir.

Diğer sağlık personeli atamalarında belirttiğimiz nitelikler kurum ve kuruluşlara göre farklılık göstermektedir. Atamalarda tercihte bulunmadan tercih kılavuzunun dikkatle okunması gerekmektedir.

Kadro Unvanı Atama Yılı Aranan Nitelikler Toplam Kontenjan Yerleşen En Düşük Taban Puan En Yüksek  Puan
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ 2019/6 1103,3005,3017,7225 83 83 84,21826 88,00397

Nitelik kodları açıklamaları:

1103 Cinsiyeti kadın olmak.
3005 
Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, AcilYardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım önlisans programlarının birinden mezun olmak.
3017 Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Sağlık Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak.
7225 Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması

KPSS Önlisans Atama Taban Puanları

KPSS Önlisans Puan Hesaplama

KPSS Lisans Atama Taban Puanları

KPSS Ortaöğretim Atama Taban Puanları

* Yazılarımız tamamen bilgi amaçlıdır. Tercih yapacak adayların Ösym Kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir.

Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2022,Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2021,Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2020,Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2019, Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2018, Diğer Sağlık Personeli Atamaları KPSS Taban Puanları (Önlisans) 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

Soru: 40 + 6 kaçtır?


Basari Sıralamaları