BiP EBA nedir?

Eba Tv, Eba’ya nasıl girilir, Eba giriş nasıl yapılır, BiP EBA nedir?, BiP EBA nasıl kullanılır?, EBA GB nasıl alınır?, EBA 3 GB nasıl alınır?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Corona Virüs salgınının yayılmasını önlemek amacı ile uygulamaya koyduğu uzaktan eğitim süreci için öğrencilere destek vermek adına anlaştığı Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom’un EBA ücretsiz internet kampanyası ile sorunsuz şekilde gerçekleşecek. MEB’ nın GSM operatörleriyle yapılan anlaşması gereği EBA içeriklerine ücretsiz şekilde ulaşmak oldukça pratik olacak. Peki, EBA ücretsiz internet Turkcell nasıl ve nereden yapılır?

Turkcell Eba 3 GB bedava internet kampanyası katılmak için BİP uygulaması içerisinde bulunan EBA kanalı takip etmeniz yeterlidir. BİP üzerinden EBA kanalı takip ettiğiniz andan itibaren hattınıza gelen onay mesajı ile beraber hattınıza ilk ay 3 GB yerine 6 GB bedava internet tanımlanacaktır.

İster faturalı olsun isterse faturasız bütün Turkcell abonelerine açık olan bu kampanyaya katılmak için BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı takip etmeye başlayabilirsiniz. Turkcell eba 6 GB bedeva internet kampanyasına katılmak için sırası ile yapmanız gerekenler ise;

» Bip uygulamasına giriş yapın
» Bip ana sayfanın altında bulunan keşfet linkine tıklayın
» Üst kısımda bulunan arama bölümüne EBA yazarak arama yapın
» Arama sonucunda çıkan sonuçlardan EBA’ya tıklayın
» EBA kanalı girdikten sonra 6 GB Paketini aktifleştirin linkine tıklayın
» Gelecek onay mesajı ile beraber hattınıza 6 GB tanımlanacaktır
» Turkcell eba kalan internet bilgilerini sorgulamak için KALAN yazıp 2222’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Turkcell bedava internet kampanyalarından biri olan Turkcell eba 6 GB bedava internet ilk olarak 3 GB olarak verilmesine karşın Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılana anlaşma ile beraber 6 GB olarak tanımlanmasına karar verilmiştir.

Her ay otomatik olarak tanımlanan 6 GB bedava internet yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. Hatlara tanımlanan 6 GB internet 30 gün geçerli olacaktır. Eba aboneliğini iptal etmedikçe aylık olarak otomatik yenilenir ve her hangi bir ücret alınmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

Soru: 20 + 2 kaçtır?


Basari Sıralamaları