reklam
reklam
logo
logo
logo

Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü Hakkında Bilgi

01.01.2016
A+
A-
Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü Hakkında Bilgi

Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü hangi üniversitelerde var,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü iş olanakları,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü taban puanları,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü olan üniversiteler,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü atamaları,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü dersleri,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü taban puanları,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümü kaç yıllık,Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği maaşları

Genel Bilgiler

Puan Türü: MF-1, MF-4
Eğitim Süresi: 4

PROGRAMIN AMACI


Bilgisayar Bilimleri Programı, uluslararası derinlikte eğitim vermektedir. Birinci sınıfta programlama bilgisi veril- mekte ve öğrencilere paket program kullanımı öğretilmektedir.
Programın diğer üç yılında temel bilgisayar bilimleri ve mühendisliğinde hem kuramsal hem de uygulamalı eğitim verilmektedir. Öğrenciler aynı zamanda matematiksel altyapılarını oluşturmaktadırlar.

MESLEĞİN GEREKTİRDİĞİ ÖZELLİKLER

ÇALIŞMA ALANLARI VE İŞ BULMA OLANAKLARI

Öğrencilerimizin, bilgisayar ve mühendisliği bölümlerinde lisansüstü eğitime devam edebilecek ya da ARGE Merkezleri, yazılım bölümleri gibi alanlarda iş bulabilecek nitelikte olması hedeflenmektedir.

GİDİLEBİLECEK ÜNİVERSİTELER VE PUANLARI

Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü Olan Üniversiteler Başarı Sıralaması Taban Puanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.