reklam
reklam
logo

Balıkçılık Teknolojisi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

A+
A-
Balıkçılık Teknolojisi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2019 TYT–AYT (YKS)’ye girenler aşağıda yer alan 2019 Balıkçılık Teknolojisi taban puanları, Balıkçılık Teknolojisi Başarı Sıralaması 2019 , Balıkçılık Teknolojisi başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2018 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar.

Balıkçılık Teknolojisi Bölümü 2019 2018 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:

Üniversite Adı Fakülte/Yüksekokul Bölüm Puan
Türü
Genel
Kont.
Yer. Taban Puanları En Büyük
Puan
FIRAT ÜNİVERSİTESİ  (ELAZIĞ) Su Ürünleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi SAY 10 0

2019 TYT–AYT (YKS)’ye girenler aşağıda yer alan 2019 Balıkçılık Teknolojisi taban puanları, Balıkçılık Teknolojisi Başarı Sıralaması 2019 , Balıkçılık Teknolojisi başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2018 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar. Balıkçılık Teknolojisi Bölümü 2019 2018 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle: Üniversite Adı Fakülte/Yüksekokul Bölüm Puan Türü Genel Kont. Yer. Taban Puanları En Büyük Puan FIRAT ÜNİVERSİTESİ  (ELAZIĞ) Su Ürünleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi SAY 10 0 -- -- Üniversitelerin Taban Puanları…
Sizler için Balıkçılık Teknolojisi bölümü hakkında değerlendirme yaptık. Bu bölümün durumunu sizlerde aşağıda oyunuzu kullanarak değerlendire bilirsiniz.

Balıkçılık Teknolojisi Bölümü Değerlendirilmesi

Faydalılık Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 10

10

Genel Puan

Sizler için Balıkçılık Teknolojisi bölümü hakkında değerlendirme yaptık. Bu bölümün durumunu sizlerde aşağıda oyunuzu kullanarak değerlendire bilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 0.55 ( 1 Oy)

sinavkazandiran
sinavkazandiran

Üniversitelerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Bölümleri İçin Tıklayınız

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları İçin Tıklayınız

2 Yıllık Üniversite (Önlisans) Bölümleri Taban Puanları İçin Tıklayınız

TYT VE AYT-YKS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

*Yüksekögretim Programı’nın en küçük puanına karşılık gelen OBP’li yaklaşık başarı sırasıdır.

Balıkçılık Teknolojisi Bölümü 2018 2019 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Balıkçılık Teknolojisi Bölümü Başarı Sıralaması 2019 2018 Taban Puanları, Balıkçılık Teknolojisi Bölümü Başarı Sıralamaları,Balıkçılık Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası,Balıkçılık Teknolojisi Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Balıkçılık Teknolojisi TYT AYT-YKS Taban ve Tavan Puanları 2019 2018,Balıkçılık Teknolojisi Bölümü Hangi Üniversitelerde Var

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.