Reklam
Reklam
reklam reklam

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Hakkında BilgiAtaşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu hakkında, üniversite hakkında bilgi, üniversite bölümleri, üniversite fakülteleri, burs imkanları, iletişim bilgileri, üniversite kampüsü, gibi içerikleri burada bulabilirsiniz. Özetle Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu hakkında merak ettiğiniz her şeye ulaşmış olabileceksiniz. Şimdi Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokuluni tanıtalım ve tanıyalım;

ATAŞEHİR ADIGÜZEL MESLEK YÜKSEKOKULU

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Hakkında

Üniversite Türü :Vakıf

İL : İstanbul

Kuruluş Yılı :2009

Müdür: Prof. Dr. Hüseyin Rıdvan YURTSEVEN

taşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu, Adıgüzel Eğitim Kültür Araştırma Yardımlaşma ve Sağlık Vakfı tarafından, Bakanlar Kurulu’nun 25/5/2012 tarihli kararıyla İstanbul’da kurulmuş Vakıf Meslek Yüksekokulu’dur.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu 2 Yıllık Bölümleri ve Meslek Yüksekokulları

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu 2 yıllık önlisans bölümlerine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz

2 Yıllık Önlisans Bölümleri ve Fakülteleri için tıklayınız

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu  2 Yıllık Bölümlerin taban puan ve başarı sıralamalarına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları için tıklayınız

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Burs İmkanları

-ÖSYM BURSU:ÖSYM tarafından Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere verilen ve sadece öğretim ücretini karşılayan burslardır.

-TERCİH BURSU:Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu programlarına ÖSYM bursu ile yerleşememiş ve tam ücretli programları 1., 2., 3., 4. ve 5. sırada tercih eden ve kaydolan öğrencilere sağlanan burstur. Burs oranı % 25 ‘tir.

-EĞİTİME DESTEK BURSU:Eğitime Destek Bursu: Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu programlarına kaydını yaptıracak öğrencilere aşağıda belirlenen oranlarda burs sağlanır.

Ayrıca Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu ile ilgili burs ve eğitim ücretleri için tıklayınız..

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Yurt İmkanları

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu yurt dışından ve yurt içinden bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu kampüslerinin etrafına konumlanmış çok sayıda özel kız ve erkek öğrenci yurtları mevcut.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Kampüste Yaşam

–>Yemekhane
–>Otopark
–>Güvenlik
–>Kafeterya
–>Sanal Kütüphane

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Konumu

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Adresi; Yenişehir Mahallesi Baraj Yolu Caddesi Çağlayan Sokak No: 18 Ataşehir İstanbul

∼Merkeze 15 km (Araçla yaklaşık 15 dk)
∼İstanbul Havaalanına: 51  km (Araçla45 dk)
∼İstanbul Dudullu Otogarına yaklaşık 25 km (Araçla 35 dk)

 Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu İletişim

İletişim Bilgileri
Telefon: +90 216 455 77 70
Fax:+90 216 548 28 17 (Faks)
Web: www.adiguzel.edu.tr
E-posta:iletisim@adiguzel.edu.tr
Adres:Yenişehir Mahallesi Baraj Yolu Caddesi Çağlayan Sokak No: 18 Ataşehir İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0

Henüz yorum yapılmamış.

BİR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisiz Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Malumatlı Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Yitirmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Görünmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Reddetme Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Tasvip Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Eften Püften Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Alıkoymak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Azat Etmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Eğiklik Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Diklik Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Başörtülü Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Kurum Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Çözük Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Ismarlamak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Hazırlamak Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Ezel Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Sükuti Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Bölmek Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Yetersizlik Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK) - Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Muhasebe ve Finans Yönetimi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Tarih Öncesi Arkeolojisi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Bahçe ve Tarla Bitkileri 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları - Klasik Arkeoloji 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları(ÖSYM) - Kürt Dili ve Edebiyatı 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - Ulaştırma ve Lojistik 2020 Taban Puanları (Son 4 YIL) Başarı Sıralamaları - İşletme Enformatiği Bölümü 2018 2017 Başarı Sıralaması Taban Puanları - Görsel İletişim 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları -

Basarisiralamalari.com - Portalımızdaki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. | 2017-2020 | Datacenter:logo Eniyiyurtlar

reklam