Matematik Soru Bankası

6. Sınıf Türkçe Terumi: Parmaklarla Okunan Çocuk Dergisi Metni Cevapları Sayfa 166-167


Sizler için hazırladığımız 6. Sınıf Türkçe Terumi: Parmaklarla Okunan Çocuk Dergisi Metni Sayfa 166-167 yazımız aşağıdadır. Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz aşağıdan cevaplara ulaşabilirsiniz. Diğer sayfa cevapları için  aşağıda bulunan kırmızı butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başarısıralamaları ailesi olarak öğrencilerimize başarılar dileriz.

6. Sınıf Türkçe MEB Yayınları Sayfa 166-167 Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Türkçe MEB Yayınları Sayfa 166 Ders Kitabı Cevapları

HAZIRLIK ÇALIŞMALARI

1. İyi bir okur olmak için sadece roman okumak yeterli midir? Niçin

Cevap:
İyi bir okur olmak için yeterli değildir. Kitaplardan alacağımız faydalar için sadece tek bir tür yeterli değildir. İyi bir okur her türden kitap okumalıdır.

2. İncelemiş olduğunuz çocuk dergisinin hangi bölümlerini beğendiniz?

Cevap:
Elin ısısıyla dokunulduğu yerdeki mürekkebin kabarmasını, kabartma resimlerin olmasını, mavi renkle basılmış resimlerin olmasını beğendim.

3. Bir çocuk dergisi hazırlayacak olsaydınız dergide hangi bölümlere yer verirdiniz?

Cevap:
Bir çocuk dergisi hazırlayacak olsaydım bilim ve teknoloji, sanat, kültür, eğlence bölümlerine yer verirdim.

6. Sınıf Türkçe MEB Yayınları Sayfa 167 Ders Kitabı Cevapları

Bu sayfada soru bulunmamaktadır.

6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları

6. Sınıf Türkçe Terumi: Parmaklarla Okunan Çocuk Dergisi Metni Sayfa 166-167 Meb Yayınları

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

2023 ALES Sınav ücretinin yatırılması nasıl olur? - 2023 ALES Başvuru işlemleri nasıl olur? - 2023 KPSS Sınavın geçerli sayılması nelere bağlıdır? - 2023 KPSS Cevap kağıdı nasıl doldurulacaktır? - 2023 KPSS Sınavda Uyulması Gereken Kurallar - 2023 KPSS Sınav nasıl olacaktır? - 2023 KPSS Sınava girerken adayın yanında bulundurması yasak olan araç ve gereçler nelerdir? - 2023 KPSS Sınava girerken adayların yanında bulundurması gerekenler nelerdir? - 2023 KPSS Sınavda uygulanacak testler nelerdir? - 2022 Ales Ne Zaman | Ales’e Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı - 2023 YKS Yerleştirme nasıl olacaktır? - 2023 YKS Yerleştirme puanları hesaplanırken OBP nasıl eklenecek? - 2023 YKS Ortaöğretim Başarı Puanı (OBP) Nasıl Hesaplanacaktır? - 2023 YKS Sınav Sonuçları Nasıl Duyurulacaktır? - 2023 YKS Sınav Sonuçları Nasıl Kullanılacaktır? - Ford, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, DS Automobiles, Fiat, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, KIA, Land Rover, Mazda, Mercedes, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Ssangyong, Toyota, Volkswagen, Volvo,Sıfır Araba,Araba,jaguar araba,oyunlar,jaguar,Eğitim,egitim,çınar kozmetik,gratis,farmasi kozmetik
reklam