Matematik Soru Bankası

6. Sınıf Türkçe Renk Çemberi Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 12-13


Sizler için hazırladığımız 6. Sınıf Türkçe Cevapları Renk Çemberi Metni Sayfa 12-13 yazımız aşağıdadır. Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz aşağıdan cevaplara ulaşabilirsiniz. Diğer sayfa cevapları için  aşağıda bulunan kırmızı butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başarısıralamaları ailesi olarak öğrencilerimize başarılar dileriz.

6. Sınıf Türkçe MEB Yayınları Sayfa 12-13 Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Türkçe MEB Yayınları Sayfa 12 Ders Kitabı Cevapları

HAZIRLIK ÇALIŞMALARI

1. En sevdiğiniz renk hangisidir? Niçin?

Cevap:
Benim en sevdiğim renk yeşildir. Çünkü bana huzur verir. Yeşilin her tonu ayrı bir güzel ağaçlarda yaprağın yeşili, yer de çimenlerin yeşili ve her bitkinin yeşili ayrı bir ton ayrı bir güzellik.

2. Sizce renkler duyguları etkiler mi? Düşüncelerinizi paylaşınız.

Cevap:
Bence çok etkiler. Mesela insan hüzünlü iken dünyanın rengi onun gözüne kara, gri veya kahverengi kısaca kasvet verici renkler olarak görünür. Oysaki insan mutlu olduğu zaman ona Dünya mavi, sarı, yeşil gibi canlılığın sembolü olan renkler gibi görünür.

6. Sınıf Türkçe MEB Yayınları Sayfa 13 Ders Kitabı Cevapları

Bu sayfa da soru bulunmamaktadır.

6. Sınıf Türkçe Cevapları Meb Yayınları

6. Sınıf Türkçe Cevapları Renk Çemberi Metni Sayfa 12-13 Meb Yayınları

yorumlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yorum-yaz
BİR YORUM YAZIN

LGS 2023 Sınava girerken öğrencilerden istenecek belgeler nelerdir? - LGS 2023 Yurt dışında e-Okul sistemine kayıtlı olmayan öğrenciler sınav giriş belgelerini nereden alacaklardır? - LGS 2023 Sınav giriş belgesi nereden alınacaktır? - 2023 İOKBS Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı - Açık Deniz Sondaj Teknolojisi DGS Geçiş Bölümleri Nelerdir - 2023 DGS başvuru kılavuzu yayımlandı - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 8 Sayfa 9-10 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 8 Sayfa 7-8 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 8 Sayfa 5-6 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 8 Sayfa 3-4 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 8 Sayfa 1-2 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 7 Sayfa 9 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 7 Sayfa 7-8 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 7 Sayfa 5-6 - 6. Sınıf Türkçe Çalışma Sayfaları Cevapları Ünite 7 Sayfa 3-4 - Ford, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, DS Automobiles, Fiat, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, KIA, Land Rover, Mazda, Mercedes, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Ssangyong, Toyota, Volkswagen, Volvo,Sıfır Araba,Araba,jaguar araba,oyunlar,jaguar,Eğitim,egitim,çınar kozmetik,gratis,farmasi kozmetik
reklam