DGS Sınıf Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları Kontenjanları 2014 2015

DGS Sınıf Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları Kontenjanları 2014 2015
DGS Sınıf Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları Kontenjanları 2014 2015 yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

2015 Sınıf Öğretmenliği Bölümü 2014 2015 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması, Sınıf Öğretmenliği Bölümü Başarı Sıralamaları, Sınıf Öğretmenliği Bölümü Başarı Sıralaması 2014 2015 Taban Puanları,Sınıf Öğretmenliği Bölümü kontenjanları, Sınıf Öğretmenliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Sınıf Öğretmenliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Deri Mühendisliği DGS Taban ve Tavan Puanları 2015,2015 DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

2015 Yılında dgs sınavına girip tercihi yapacak olan dgs adayları için Sınıf Öğretmenliği Bölümü Taban ve Tavan puanları ile Sınıf Öğretmenliği Kontejanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2014 2015 dgs yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2015 DGS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

2014 2015 Sınıf Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları ve Kontejanları;

Üniversite Fakülte / Yüksekokul Program Adı Puan
Türü
Kont. Yerl. En Küçük
Puan
En Büyük
Puan
GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği EA 9 0

2015 DGS Puan Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Bölümü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.


1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Tıklayarak Oy Verebilirsiniz (Henüz oy yok)
Loading...

Önemli yazıları ilk siz okumanız için
HEMEN ABONE OL

Önemli yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.

error: Content is protected !!