logo
logo
logo

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015
| 24 Haziran 2015 8 Yorum
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015 |Taban Puanı|Kontenjan|Yerleşen|Yüzdelik dilimleri için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz.

2015 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Yüzdelik dilimleri 2014 2015, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Başarı Sırası sıralaması 2014 2015,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Kontenjanları, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği liselerin en küçük puanları 2014,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Anadolu Liseleri Kontenjanları, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liselerinin Taban ve Tavan Puanları, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Anadolu Lisesi Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri 2014,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Anadolu Öğretmen Lisesi Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri 2014,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Fen Lisesi Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği İmam Hatip Lisesi Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Meslek Liseleri Taban puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Özel Liseleri Taban puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Kız Meslek ve Teknik Liseleri Taban Puanları

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Taban Puanları, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Liseleri Taban ve Tavan Puanları 2014,Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği liseleri yüzdelik dilimleri 2015 Yılında TEOG tercihi yapacak olan ve bir liseye yerleşmek için TEOG sınavına giren öğrencilerin bu puanları göz önünde bulundurması gerekmektedir.

2015 TEOG Sınavlarına girenler   aşağıdaki linki tıklayarak  ulaşabilirsiniz.

  Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Başarı Sıralaması İçin Tıklayınız
-----


Bilgiler
24 Haziran 2015 tarihinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 8 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Etiketler:, , , , , ,
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

8 Yorum Yapılmış.

 1. Furkan diyor ki:

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum boğaziçini 1.sınıfta bırakıp gelen bir tanıdığım var iş imkanı çok kısıtlıymış boğaziçini bile dereceyle bitirenler anca iş sahibi olabliyormuş beyler ben geçen sene gidecektim onun yrine müh.liğe gittim kesinlikle daha iyi sakın hata yapmayın Uyarması benden tercih sizin

 2. esma diyor ki:

  slm ben düz lise mezunuyum puanım 288 29.binlerdeyim ek puan gelmeden üniversiteye yerleşir miyim lütfen cevaplayın acil

 3. esra diyor ki:

  Ben meslek lisesi mezunuyum bilgisayar ogretmenligi istiyorum basari siralamam 3770 hacettepenin basari siralamasi 3540 gelir mi sizce?

 4. Kübra diyor ki:

  Ticaret meslek lisesi mezunuyum bu sene ygs1 ek puanlı sıralamam 17 bin ve benim istediğim yer 13500 ile kapatmış geçen sene sizce bu sene yerleşebilir miyim oraya ?

 5. cemil koz diyor ki:

  Bana yardımcı olabılırsenız sevınırım;Meslek lısesı bilgişi teknolojılerı okuyorum ve ogretmenlıgı tercıh yapıcam.
  Benim ek puanlı yerleştirmem=280 puan ve başarı sıram=14030
  Ben sımdı Eşkisehir unuversıtesını ıstıyorum puanı=310 ama başarı sırası=21400 dıyor,ben sımdı burayı kazanabılırmıyım basarı sırasından bılgılı bırının yardım etmesını ıstıyorum..

 6. Baran diyor ki:

  Bende meslek lisesi bilgisayar bölümünden mezun oldum. ek puanlı sıralamam 21874 – kazanır mıyım sizce ?

 7. merve diyor ki:

  benim ek puanlı sıralamam ygs 1 den8622 mf puanlarımda 210000 civarlarında bir yerikazanabilirmiyim

  • barış diyor ki:

   bilgisayr öğretmenliğini kazanırsın çok büyük ihtimalle çünkü ek puanlı sıralam 15.000 lerde seninkisi 8622 rahat yerleşirsinn :)


3 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  

Copyright/ 2013- 2015 | Basarisiralamalari.com
Portalımızdaki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar bizlere İletişim adresinden ulaşabilirler. İlgili içerik gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır. Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari
Yukarı