logo
logo
logo

Bilgisayar Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015

Bilgisayar Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015
| 24 Haziran 2015 17 Yorum
Bilgisayar Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015 |Taban Puanı|Kontenjan|Yerleşen|Yüzdelik dilimleri için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz.

2015 Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri, Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Yüzdelik dilimleri 2014 2015, Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Başarı Sırası sıralaması 2014 2015,Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Kontenjanları, Bilgisayar Mühendisliği liselerin en küçük puanları 2014,Bilgisayar Mühendisliği Anadolu Liseleri Kontenjanları, Bilgisayar Mühendisliği Liselerinin Taban ve Tavan Puanları, Bilgisayar Mühendisliği Anadolu Lisesi Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri 2014,Bilgisayar Mühendisliği Anadolu Öğretmen Lisesi Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri 2014,Bilgisayar Mühendisliği Fen Lisesi Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar Mühendisliği İmam Hatip Lisesi Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar Mühendisliği Meslek Liseleri Taban puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar Mühendisliği Özel Liseleri Taban puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar Mühendisliği Kız Meslek ve Teknik Liseleri Taban Puanları

Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Taban Puanları Kontenjanları Yüzdelik Dilimleri,Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Taban Puanları, Bilgisayar Mühendisliği Liseleri Taban ve Tavan Puanları 2014,Bilgisayar Mühendisliği liseleri yüzdelik dilimleri 2015 Yılında TEOG tercihi yapacak olan ve bir liseye yerleşmek için TEOG sınavına giren öğrencilerin bu puanları göz önünde bulundurması gerekmektedir.

2015 TEOG Sınavlarına girenler   aşağıdaki linki tıklayarak  ulaşabilirsiniz.

  Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralaması İçin Tıklayınız
-----


Bilgiler
24 Haziran 2015 tarihinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 17 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Etiketler:, , , , , ,
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

17 Yorum Yapılmış.

 1. duygu diyor ki:

  mmmmm

 2. mert diyor ki:

  ben odtüye gidicem inşallah

 3. hande diyor ki:

  IT sektörüne hizmet veren bir danışmanlık firmasının IT firmalarında çalışan yöneticiler ve karar verici konumunda bulunan kişiler arasında yaptığı ankete göre üniversitler arasında bir sıralama yapıldı. Yapılan ankette yöneticilere çalışan personelin çalışkanlığından üretkenliğine, takım içinde çatışma sıklıklarından bireysel yeteneklere, okuldan yeni mezun olanların bilgilerinden çabuk öğrenmeye kadar 48 konuda çalışan bilgisayar mühendislerini üniversitelerine göre değerlendirmeleri söylenmiş. Yöneticilerin yaptığı seçimlere göre üniversitelerin bilgisayar mühendisliği sıralamasında ilk 10 şöyle:

  1. İstanbul Teknik Üniversitesi
  2. Yıldız Teknik Üniversitesi
  3. İstanbul Üniversitesi
  4. Marmara Üniversitesi
  5. Ege Üniversitesi
  6. Boğaziçi Üniversitesi
  7. Bilkent Üniversitesi
  8. Galatasaray Üniversitesi
  9. Hacettepe Üniversitesi
  10. Orta Doğu Teknik Üniversitesi

  • Alican diyor ki:

   bilgisayar mühendisliğinde 1. üniversite odtü yanlışını düzeltirmisin?

  • dikkat diyor ki:

   “yöneticiler ve karar verici konumunda bulunan kişiler” kısmına dikkat edelim, eğitim/kalite konusu değil bu sıralama, işverenin kimi “sevdiği” sıralaması.

   • nthreext diyor ki:

    Saçma sapan sıralamalarla zihinleri oyalamanın alemi yok.
    Sen kendini geliştirmez isen bu meslekte çok zor iş bulursunuz. Hangi Üniversiteyi okuduğundan çok senin niteliklerin önemlidir.

 4. crepz diyor ki:

  Is imkani muhendisliklerde kisiye baglidir
  Universite egitimi onemli tabi iyi bi üniversite iyi bir eğitim
  Yildiz teknikde bunlardan biridir türkiyede 4 tane teknik universite var zaten

 5. Halil İbrahim diyor ki:

  yıldız teknik bilgisayar mühendisleri iş imkanı nasıl acaba ??

  • md2013 diyor ki:

   Yıldız bilgisayarı dehşetle tavziye ederim okuması biraz zor ama mezun olup da işsiz kalan tanımıyorum.
   2013 mezunu M.D.

 6. Eray genç diyor ki:

  Puanlar nasıl 500 ün üzerinde olabiliyor,tavan puan 500 değil mi


3 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  

Copyright/ 2013- 2015 | Basarisiralamalari.com
Portalımızdaki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar bizlere İletişim adresinden ulaşabilirler. İlgili içerik gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır. Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari
Yukarı