logo
reklam

Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015

Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015
Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Başarı Sıralaması Taban Puanları 2014 2015 yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

logo

Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü 2014 2015 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralaması 2014 2015 Taban Puanları, Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü Başarı Sıralamaları,Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2015,Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var

2015 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümünü seçecek üniversite adayları için Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Taban ve Tavan puanları ile Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği 2014 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını www.basarisiralamalari.com farkıyla aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2014 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2015 YGS ve LYS’ ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü 2014 2015 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ise şöyle;


ÜNİVERSİTE ADI BÖLÜMÜN ADI KON. YER. PUAN
TÜRÜ
EN
KÜÇÜK
BAŞARI
SIRASI*
EN
BÜYÜK
Adana Bilim Ve Teknoloji Üni. Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği (İngilizce) 21 4 MF-4 210,10811 236.000 243,33907

2015 LYS VE YGS Puan Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

* Yükseköğretim programının en küçük puanına karşılık gelen AOBP'li (Ağırlıklı Ortaöğretim Başarı Sırası Puanı) yaklaşık başarı sırasıdır.

Bu Bölümü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

Önemli yazıları ilk siz okumanız için
HEMEN ABONE OL

Önemli yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.