İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014

İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014
İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014 yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Bölümü 2013 2014 Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Bölümü Başarı Sıralaması 2013 2014 Taban Puanları, İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Bölümü Başarı Sıralamaları, İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Bölümü Başarı Sırası, İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2013 2014,İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Bölümü Hangi Üniversitelerde Var

2014 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü bölümünü seçecek üniversite adayları için İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Taban ve Tavan puanları ile İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü 2012 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını www.basarisiralamalari.com farkıyla aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2013 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2014 YGS ve LYS’ ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

2013 2014 İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şu Şekilde :

Üniversite Adı Bölüm Adı Kon. Başarı
Sırası
Puan Türü Taban Puanı
Uluslararası Balkan Üniversitesi İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü (%50 Burslu)   5 24.200 DİL-1 268,65925
Uluslararası Balkan Üniversitesi İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü (%25 Burslu)   8   DİL-1  
Uluslararası Balkan Üniversitesi İngiliz Dili ve Amerikan Kültürü (Ücretli) 10   DİL-1  

 


2014 LYS VE YGS Puan Hesaplamak İçin Tıklayınız

Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

* Yükseköğretim programının en küçük puanına karşılık gelen 0,12 AOBP'li (Ağırlıklı Ortaöğretim Başarı Sırası Puanı) yaklaşık başarı sırasıdır.

Bu Bölümü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

Önemli yazıları ilk siz okumanız için
HEMEN ABONE OL

Önemli yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.