logo
logo
logo

Coğrafya Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014

Coğrafya Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014
| 25 Kasım 2013 18 Yorum
Coğrafya Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014 yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz
Coğrafya Bölümü Başarı Sıralaması Taban Puanları 2013 2014
-


Bilgiler
Bu yazı 25 Kasım 2013 tarihinde 4 Yıllık Bölümlerin Başarı Sıralamaları kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 18 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Etiketler:, , , , ,
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

18 Yorum Yapılmış.

 1. yunus diyor ki:

  merhaba arkadaşlar size bölüm hakkında bilgi vereceğim öncelikle yukarıdaki yorumda coğrafyayı karalayıp tarihi yücelten arkadaşımızı dikkate almayın. coğrafya bölümü 5 yıldan 4 yıla düştü ve okurken formasyon alınacak hersene 2500 mezun veriyor ve 2014 yılı toplam 1400 kişi atandı atama puanı 74.. ve sadece öğretmenlik değil CBS metoroloji belediyelerde de çalışabilirsiniz ki dershanelerde coğrafya açığı var türkiyede coğrafya bölümü sadece 17 üniversitede var ve puanı düşük değil o kadar TS 1 puan türü genelde sosyal ağırlıklı olduğu için puanlar düşük olabilir 30 bine kadar yolu var. burda saçma sapan yapılan yorumlara inanmayın gidin googleden araştırın kaç mezun veriyor kaçla atanıyor. bölüm okunması zor ama ezber ve yorumunuz varsa rahatlıkla okursunuz.ülkemizde adam akıllı bölüm kalmadı hangi bölüm rahat atanıyor çok az sayabilirsiniz. coğrafyanın önü açık.. teşekkürler..

  • burcu diyor ki:

   Ya helal olsun sana kardeşim. Sonunda adam akıllı yorum yapan birisi olmuş. Millet hep bölümleri karalama derdinde. Daha bu yıl ataması başlayacak olan bölümlere bile önü kapalı diyorlar. Bunların işleri güçleri çamur atmak. O zaman sözel okumayalım biz kaldırsınlar bu bölümü. Saçma sapan yorum yapıp da milletin kafasını karıştırmayın, moralini bozmayın. Vallahi ben coğrafyaya aşığım ve şu yorumları gördükçe benim bile sinirlerim bozuluyor. Yapmayın kardeşim en kötü gider kendini geliştirir akademik olarak kariyer yaparsın. Karalamak bu kadar da kolay olmamalı.

   • serap diyor ki:

    arkadaşlar ben giresun üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. fen edebiyat fakültesinin en iyi ve en açık bölümlerinden birisidir. şubat atamalarında 72 ile atandı. 1500 kişiden 750si atanıyor.edebiyat ve tarihten kat kat iyidir. eğitimde bölümü kapatıldığı için coğrafyacı açığı çoktur. artık formasyon ders dönemi içinde alınacaktır. geliyorsa yazın derim 10 numara bir bölüm. iyi günler


Copyright/ 2013- 2014 | Basarisiralamalari.com
Portalımızdaki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar bizlere İletişim adresinden ulaşabilirler. İlgili içerik gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.
Başarı Sırası-Hd tv izle-Canli Mobese izle-E Randevu Alma-E Tv Canli izle-E Live Camera-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari
Yukarı