23 Şubat – 4 Mart 2015 AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri

23 Şubat – 4 Mart 2015 AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nin kayıt yenileme işlemleri 23 Şubat ile 4 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır

İlk olarak, http://kayit.anadolu.edu.tr adresindeki Kayıt Yenileme bölümüne girerek T.C kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra seçmek istediğiniz dersleri seçip onaylamanız gerekmektedir. Ders ekle-sil işleminin ardından işleminizi onaylamazsanız, bu işlem geçersiz sayılacaktır. Bu durumda Fakülte tarafından atanan dersleri seçmiş sayılacaksınız.


Kayıt yenileme için Vakıfbank aracılığıyla, şubeden, internet bankacılığı ile, atm’den (kartlı/kartsız), telefon aracılığı gibi yöntemlerle ücretinizi yatırabilirsiniz.

Kayıt yenileme işleminizin gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol etmek için, http://aof.anadolu.edu.tr adresinden Öğrenci Girişi – Türkiye Programları bölümüne T.C Kimlik numaranız ve şifrenizi girebilir veya http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden Kayıt Yenileme bölümünden bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.