2017 YGS Sonuçlarına Okul Puanı Ekleniyor Mu?

2017 YGS Sonuçlarına Okul Puanı Ekleniyor Mu?
2017 YGS Sonuçlarına Okul Puanı Ekleniyor Mu? yazının devamı için aşağıda bulunan içeriği okuyunuz

2017 YGS Sonuçlarına Okul Puanı Eklenmiş Hali Mi?,YGS Puanına okul puanının eklenmesi,YGS'ye okul puanı eklenmesi,ygs okul puanı ekleniyor mu ,ygs okul puanı eklenmiş hali,ygs puanına okul puanı ne zaman ekleniyor

2017 YGS na girdikten sonra en çok merak edilen konulardan bir taneside YGS puanına okul puanı ekleniyormu?

YGS sonuçlarında verilen puanlar, yalnızca sınavdaki başarınız baz alınarak verilmiş ham puanlardır. YGS, eğitim öğretimin halen devam ettiği bir dönemde uygulandığı için, şu anda 12. sınıfta okuyan adayların diploma puanları ÖSYM’ye bildirilmiş değildir. Eğitim öğretim dönemi bittiğinde her okul mezun olan adayların diploma puanını ÖSYM’ye bildirecektir. Dolayısıyla şu anda YGS’de bildirilen puanlar ham puanlardır.

2017 YGS Sınav Tarihi Ne Zaman Saat Kaçta ÖSYM

2017 YGS’ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım

2017 YGS Konuları Soru Dağılımı İçin Tıklayınız

2017 YGS Sonuçlarına Okul Puanı Eklenmemiş halidir.LYS sınavından sonra lys sonuçlarıyla birlikte eklenmiş olacaktır.

Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecek. Adaylar, YGS sonuçlarını 28 Mart 2017'de, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebilecek.YGS Sonuçlarına ilişkin sayısal değerler ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr/ internet adresinden öğrenilebilecek.

2017 YGS PUAN HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli yazıları ilk siz okumanız için
HEMEN ABONE OL

Önemli yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.