logo

uyeol

2016 Üniversite Yerleştirme Sonuçları Ne zaman Açıklanacak ?

2016 Üniversite Yerleştirme Sonuçları Ne zaman Açıklanacak ?

LYS, Yerleştirme, Sonuçları,2016, LYS, Tercih Sonuçları, ÖSYM, Açıklama, Tercihler, 2016 LYS tercih işlemleri, ÖSYM, LYS yerleştirme, sonuçları, YGS, Tercih, İşlemleri

2016 Üniversite yerleştirme sonuçlarını ÖSYM ne zaman açıklayacak?

2016 tercih işlemleri sona erdi şimdi ise sonuçlar ne zaman açıklanacak sorusu merak ediliyor.Kısaca yaptığımız araştırmada su sonucu elde ettik.

2016 Üniversite tercih işlemleri geçen sene 6 Temmuz da başlayıp 16 temmuz 2015 günü tarihinde bitmişti ve sonuçlar 6 gün sonra 23 Temmuz günü açıklanmıştır.ÖSYM Üniversite yerleştirme sonuçları'nı en kısa zamanda açıklayacak. Bir hafta içinde açıklamasını tahmin ediyoruz.


Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS ) sonuçlarına göre tercih yapan 1 milyondan fazla üniversite adayı ve aileleri 2016 LYS sonuçları nın açıklanmasını bekliyor..

DAHA DETAYLI BİR ÇALIŞMA

ÖSYM yetkilileri ise sınav sonuçlarının daha kısa sürede açıklanabildiğini, ancak tercihlerle ilgili çalışmanın daha detaylı olarak yapıldığı için biraz daha zaman alabileceğini belirttiler. Öğrenciler tercihlerle ilgili formları 04 Ağustos tarihinde ÖSYM’ye vermişlerdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

BASARİSİRALAMALARİ HAKKINDA

Basarisiralamalari.com internette insanlar için gerekli olan bilgileri toparlayarak ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir eğitim sitedir.